İbrahim Tatlıses sonunda isyan etti

İbrahim Tatlıses bir iş görüşmesinde çekilen fotoğraflarını sosyal medya üzerinden tiye alanlara isyan etti.

İbrahim Tatlıses sonunda isyan etti

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses, fotoğraflarının kötü amaçlı kullanıldığını belirterek sosyal medya üzerinden isyan etti.
Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre; iş görüşmesine gitti bir dönemde çekilen fotoğraflarının bir takım kişiler tarafından kötü amaçlı kullanıldığını belirten İbrahim Tatlıses, kişisel sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamayla isyan etti.

Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses’in yaptığı paylaşımda “İzmirde insan sandığım şeytanlar varmış meğersem... Ben  İzmirde tek başıma çalışırım, en sevmediğim ortaklıktır. Birilerinin samimiyetine yazık ki inandım. Yazıhanelerine davet ettiler gittim, resim çekelim dediler, çektik. Ben nereden bilecem ki; beni kullanacaklar... Bir gün sonra  İbrahim Tatlısesle ortaklık yapıyoruz, bana göre tiniyetsizlermiş... Yazık ki, ne yazık yakıştıramadım, oysaki ne güzel göstermişlerdi kendilerini... ALLAHım sizleri bildiği gibi yapsın...!!!” ifadeleri yer aldı.

İbrahim Tatlıses Kimdir?

1 Ocak 1952 tarihinde Şanlıurfada dünyaya gözlerini açtı. Sanatçımız Oyuncu, sunucu, iş adamı ve bir çok meslek sahibidir.Ünlü olduğu parçası ayağında kunduradır.

Bu parça sayesinde milyonlar İbrahim Tatlıyı Tatlıses olarak tanımıştır. 20 Yıl boyunca kendi programını sunmuştur adı İbo Show. 2011 yılında konser çıkışında kafasına aldığı kurşun ile 1 sene boyunca hastanede yatmıştır.Fakat ağır yaralı olsa da kurtulmuştur.

Doğduğunda babası hapisteydi, ve hiç bir zaman okula gitmemiştir. Çevresinden aldığı tepkiye: Urfada Oxford yoktu ki okuyalım cevabını vermiştir. Çocuk yaşlarda evine para götürmek için çalışmak zorunda kalıp su satmıştır. Küçüktüm eve ekmek parası götürmek için su satıyordum buz gibi bunlar diye bağırmaya başladığımda birisi gelip sus senimi dinleyeceğiz deyip tokat attı.

Ve ondan sonra buralara kadar geldim.O dinlemese de ailesi beni dinliyor demiştir.İnşaatta çalışırken bir yönetmen sesini keşfetmiştir.

ibrahim tatlıses ibrahim tatlıses kimdir ido tatlıses ido tatlıses kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı