Hülya Avşar sosyal medya temizliği yaptı

Sosyal medyasında 4 kişiyi silen Hülya Avşar’ın özellikle yakın dostu olan Acun Ilıcalı’nında bu kişiler arasında yer alması kafaları karıştırdı.

Hülya Avşar sosyal medya temizliği yaptı

Medya sektöründe örnek olarak gösterilen dostların arasını bir anda açıldı. Peki iki yakın dosta ne oldu? Her fırsatta yeni çalışmalarında birbirlerine destek veren çiftten Ilıcalı, bir ara programlarının vazgeçilmez jürisi olarak Hülya Avşar'ı seçmişti. Ama ikilinin son zamanlarda görüşmemesi ve sosyal medyadan bir birlerini çıkartması kafalarda soru işaretine neden oldu?

Geçtiğimiz günlerde Şeyma Subaşı ile nikah masasına oturan Acun Ilıcalı'nın düğününe katılmayan Hülya Avşar, bunun üzerine bir de ünlü televizyoncuyu takipten çıkardı. 'Hayatımdaki 4 kişiyi sildim' diyen Hülya Avşar, sosyal medya hesabından Acun Ilıcalı'yı takipten çıkararak herkesi şaşırttı. Avşar, yakın arkadaşı Ilıcalı'nın düğününe de katılmamıştı.

Bir gecede 3-4 kişiye telefon açarak kendisine iyi gelmeyen arkadaşlarını silen ünlü oyuncunun bu sözlerinin ardından Acun Ilıcalı'yı Instagram'dan takip listesinden çıkardığı görüldü. Ilıcalı ise Avşar Kızı'nın takip etmeye devam ediyor. Hülya Avşar'ın bir dönem yakın arkadaşı olan Acun Ilıcalı'nın Şeyma Subaşı ile Fransa'da olan düğününe katılmaması da 'Aralarına kara kedi mi girdi?' sorusunu akıllara getirmişti.

Hülya Avşar Hülya Avşar Acun'u sildi Hülya Avşar sosyal medyadan sildi Hülya Avşar yakın dostunu sildi Acun Acun Ilıcalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor