Hülya Avşar Kendisini terk eden tek erkeğe geri döndü

Hülya Avşar'ın yıllar önce "Beni terk eden tek erkek" dediği Sadettin Saran' geri döndüğü iddaları magazin gündemini salladı.

Hülya Avşar Kendisini terk eden tek erkeğe geri döndü

Son günlerde sık sık magazin gündeminde yer alan Hülya Avşar’ın Sadettin Saran ile yeniden görüşmeye başladığı iddiaları şok etti.

Hülya Avşar ile Sadettin Saran’ın yıllar önceki birlikteliği 2007 yılında başlamış ve 2010 yılında son bulmuştu. Saran bu birlikteliğin sonlanmasından kısa bir süre sonra ise Emek Külür ile evlenmişti.

 21 Eylül 2017 tarihinde beş yıllık hayat arkadaşı Emek Külür ile yollarını ayıran Saddettin Saran’ın eski aşkına geri döndüğü iddiaları ortalığı karıştırdı.

Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre; ünlü iş adamı Sadettin Saran ile Saran’ın eski aşkı sanatçı Hülya Avşar, Avşar’ın Kemerburgaz ‘da yer alan evinde buluştu.

Söylentilere göre Hülya Avşar’ın, "Beni terk eden tek erkek" dediği Saran ile yeniden yıllar önce sürdükleri ilişkileri boyunca buluştukları evde bir araya gelmesi Avşar kızının sevenleri tarafından” yeni bir aşk mı doğuyor” şeklinde yorumlar aldı.

Sadettin Saran Kimdir? 

1964 yılında dünyaya gelmiştir. Türk iş adamı ve spor yöneticisi. Amerika Birleşik Devletlerinde Kentucky Üniversitesinde Makine Mühendisliği Eğitimi almıştır. Daha sonra Türkiyeye gelen Saran, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığında çalışmıştır.

1989 yılında SARAN International’ı kurdu. Lockheed Martin, Raytheon International, ESPN, Geest Inc.gibi dünya devlerinin temsilciliklerini üstlendi. 1990-1995 yıllarında Martin Marietta’nın Ankara ofisinde Genel Müdür Yardımcısı, arkasından Genel Müdürü olarak çalıştı.

1995 yılında SARAN Şirketler Grubunun başına geçti. 1995 yılında kurulan Saran Holding, Türkiyede medyadan enerjiye, spordan hizmet sektörüne kadar yedi farklı dalda hizmet veren, yurt dışı ortaklıklarıyla her geçen gün büyüyen bir organizasyon yapısına sahiptir.

sadettin saran hülya avşar sadettin saran kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor