Hikmet Karaman Beşiktaş maçı için ne dedi

İstikbal Mobilya Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, 2-2 sona eren Beşiktaş maçı ile ilgili neler söyledi

Hikmet Karaman Beşiktaş maçı için ne dedi

İstikbal Mobilya Kayserispor Teknik Direktörü Hikmet Karaman, 2-2 sona eren Beşiktaş maçı sonrasında hem oyunu hem skoru değerlendirdi.

Maçın ardından açıklama yapan tecrübeli teknik direktör Hikmet Karaman, "Devre arasında transfer yapamadık. Buna rağmen elimizde oyuncuları geliştirerek bir şekilde buralar geldik. Buradan da yukarı sıçramayı düşünüyorduk. 9 haftadır yenilmiyorduk. Yine yenilmedik ama 90. dakikada yediğimiz beraberlik golü var. Beşiktaş iyi bir takım. Kaybettikleri maçlarda 3’er puan alsaydı şampiyonluğun ciddi adaylarından biri olacaktı. Böyle bir takıma karşı oynuyoruz" dedi.

KAYSERİSPOR-BEŞİKTAŞ
MAÇI İÇİN
TIKLAYINIZ

Hata bizim
Hikmet Karaman, "2 puanı kaybettiğimize üzüldüm. Oyuncuların duran toplarda görevleri var. Akan oyun başka, duran top başka. Görev dağılımları çok önemli. İkinci yediğimiz golde hatalı biziz. Faulün başında 2 kişi var. Biz 2 kişilik baraj yapmamız lazımdı. 2 kişi olsak o golü yemeyeceğiz ve 3 puanı alacağız. 2-1’de 3-1’i yakalayacaksın, o pozisyonda vardı. Maçın 90. dakikasında 2-2 bitmesine üzüldük. İyi bir takıma karşı 2-2 de iyi bir sonuç” ifadelerini kullandı.

Hikmet Karaman Beşiktaş-Kayserispor maçı Hikmet Karaman açıklama
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza