Her Şey Gerçek Programının yayın tarihi belli oldu

Kısmetse Olur Programıyla bir anda tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran sunucu Seda Akgül, yeni programıyla FOX TV ekranına dönmeye hazırlanıyor.

Her Şey Gerçek Programının yayın tarihi belli oldu

Ne Seninle Ne Sensiz isimli program ile izleyici ile buluşan Seda Akgül, program formatının yeni çıkartılan KHK’lar ile çatışması sonrasında, programına ara verdiğini açıklamıştı.

Bu ara sürecinde program yeni bir formata uyarlanırken, yeni format sonrasında programın adı da değişti. Ne Seninle Ne Sensiz’in adı artık Her Şey Gerçek oldu. Fakat isimle birlikte formatta değişti. 

FOX'ta yayınlanan Ne Seninle Ne Sensiz isimli barıştırma programı sürpriz bir şekilde yayından kaldırılan Seda Akgül, yeni bir formatla yine FOX ekranına dönmesine neden oldu. Yapımcılığını Karga Film'in üstlendiği Her Şey Gerçek, 4 Eylül Pazartesi günü 13.15'te canlı yayınla FOX'ta ekran macerasına başlayacak.

'Ne Seninle Ne Sensiz'de insanları barıştıran Seda Akgül, yeni programı Her Şey Gerçek'te ise faili meçhul cinayetleri, aydınlatılamayan dosyaları ve gerçek hikayeleri ekrana taşıyacak. Diğer yandan bu sezonda her kanal için cinayet aydınlatan programların yer alması özellikle büyük rakip olan Müge Anlı’nın bu yeni programlara karşı ne gibi bir reyting sarsılması yaşayacağı ise ayrı bir merak konusu.

Her Şey Gerçek Her Şey Gerçek programı Her Şey Gerçek ne zaman başlayacak Her Şey Gerçek yayın tarihi Her Şey Gerçek Seda Akgül Seda Akgül Ne Seninle Ne Sensiz
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı