Hazal Filiz Küçükköse’den boşanma iddialarına yanıt

Son olarak Rüya dizisinde boy gösteren Hazal Filiz Küçükköse ve Tuan Tunalı boşanıyor iddialarına güzel oyuncudan kapak gibi cevap geldi.

Hazal Filiz Küçükköse’den boşanma iddialarına yanıt

 

Güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse, Deniz Yıldızı dizisinde tanışıp 2014 yılında evlendiği oyuncu Tuan Tunalı ile boşanma kararı aldığı haberi magazin gündemine bomba gibi düştü.

Deniz Yıldızı dizisinde tanışıp evlenen Hazal Filiz Küçükköse ve Tuan Tunalı çifti boşanıyor mu? 2014 yılında evlenen çift Sosyal medyadan birlikte olan tüm fotoğrafları silip, birbirlerini takipden çıkardı haberleriyle gündemde ki yerini alsa da güzel oyuncu Hazal Filiz Küçükköse’nin halen eşinin soyismini sosyal medya hesabında silmemiş olması bu iddiaların gerçeği yansıtmadığı yönünde.

Hazal Filiz Küçükköse sosyal medyadaki eşinin soyadı 'Tunalı' , kararı yeni aldıkları için silmediği söylense de aslında öyle değil. Bu tür haberlerin sadece kulaktan dolma ve magazin gündemini meşgul eden haberler olmasından ve her hangi bir ayrılığın söz konusu olmadığı için. Diğer ytandan ikili tarafından da konuyla ilgili açıklama yapılmaması ayrılık iddiaların yalan olduğu yönünde.

Hazal Küçükköse Kimdir?
1988 Mersin doğumlu olan Hazal Küçükköse eğitim hayatını Kırıkkale Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nden mezun olarak tamamlamıştır. İlk kez Deniz yıldızı dizisi ile oyunculuk hayatına adım adan Hazal Küçükköse sonraki yıllarda da;  Beni Affet, Kalbim Seni Seçti, Ustura Kemal, Uçurum, Günahkar, Kara Sevda dizileri ile oyunculuk kariyerine devam etti.

Tuan Tunalı Kimdir?
1983 Belçika doğumlu olan Tuan Tunalı, eğitim hayatını Yeditepe Üniversitesi Radyo Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Best Promosing Model yarışmasında elde ettiği derece ile dikkatleri çekmeyi başaran oyuncu oyunculuk hayatına ilk kez Deniz Yıldızı dizisi ile adım atmıştır.

Hazal Filiz Küçükköse Hazal Filiz Küçükköse boşanıyor mu Hazal Filiz Küçükköse kimdir Tuan Tunalı boşanıyor mu Tuan Tunalı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor