Hayvana şiddet.. Kan donduran görüntü

Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde vicdansız birisi, köpeğe tecavüz ederken cep telefonu ile görüntülendi. Köpeğe tecavüz eden adam kim? Yahyalı eski imam kim? Eski imam yalvardı

Hayvana şiddet.. Kan donduran görüntü

Kayseri'nin Yahyalı ilçesinde son zamanlarda oldukça can sıkısı olaylar cereyan etmeye başladı. Belediyede yaşanan olayların üzerine belediye başkanının bıçaklanması hafızalardaki yerini korurken, bir öğretmenin çocuklara yönelik cinsel istismarı iddiası ile hapis cezası aldığı şu günlerde oldukça rezil bir haber daha geldi.

Köpeğe tecavüz
Hayvanlara karşı işlenen şiddet, taciz ve tecavüz olaylarının sonu gelmiyor. Caydırıcı olmayan yasal düzenlemeler ve basit para cezaları sapıklar durduramazken, bir iğrenç haber de Kayseri'den geldi. Kan donduran görüntülerin adresi olan Kayseri’nin Yahyalı ilçesinde, eski imam olduğu iddia edilen yaşlı bir adam boş arazide köpeğe tecavüz ederken görüntülendi.

"Beni döv" diye yalvardı
Görüntüleri çeken kişinin müdahale ettiği olayda sapık panikle pantolonunu toplarken, bir yandan da kendisini polise vermemesi için yalvardı. Suç üstü yakalanan kişi "Özür dilerim abi. Kulun kurbanın olayım. Elini ayağını öpeyim. Elini ayağını öpeyim abi beni öldürme" diyor. Onu rezil halde yakalayan kişi ise 'Seni öldürmeyeceğim polise vereceğim" diyor.

Kayseri tecavuz Yahyali tecavuz Yahyali kopek tecavuz Kopege tecavuz eden adam Kopege tecavuz eden kim
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Kayseri Şeker Tanzim Satış mağazası açtı
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza
Senegalli yolcuyla hakaret yağdıran sürücüye ilk ceza