Hayati ve Diğerleri başlıyor (Celil Nalçakan, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu)

Kanal D ekranlarına yeni bir dizi gelmeye hazırlanıyor. Peki, merakla beklenen Hayati ve Diğerleri dizisi oyuncuları kim?

Hayati ve Diğerleri başlıyor (Celil Nalçakan, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu)

Başrollerinde, Levent Ülgen ve Günay Karacaoğu ile Celil Nalçakan’ın paylaşacağı dizi Ekim 2017’de Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Hayati ve Diğerleri dizisinin başrol oyuncusu ise izleyicinin yakından tanıdığı ve çok sevdiği bir isim Celil Nalçakan. 

Poyraz Karayel dizisi ile gönüllere fetheden yakışıklı oyuncu dizide Zülfikar karakterine hayat vermişti. Celil Nalçakan Hayati ve Diğerleri  dizisi ile ilk defa komedyen olarak ekranlarımızda olacak. Hayati ve Diğerleri dizisinde baş rol olan Hayati karakterine hayat verecek. Yönetmenliğini Özer Kızıltan’ın yapacağı ”Hayati ve Diğerleri” dizisinin komedi türünde olacak olması ise ne yazık ki başarı oranını oldukça düşürüyor; zira Türkiye’de komedi türü diziler prim yapmıyor. 

Levent Ülgen kimdir?
Son olarak En Son Babalar Duyar’, ‘Akasya Durağı’, ‘Kiralık Aşk’ ile ‘Aşk ve Gurur’ dizilerinde rol almıştır.

Celil Nalçakan kimdir?
1978 yılında Sivas’ta doğmuştur. Sıla dizisi ile kariyerine başladı sonrasında Kış Masalı Hanımın çiftliği gibi dizilerde oynadı. Asıl tanındığı dizi ise Bitmeyen şarkı isimli dizi oldu. Son olarak ise İntikam ve Poyraz Karayel dizilerinde rol aldı. 

Günay Karacaoğlu kimdir?
Son olarak Yarım Elma’, ‘Gönülçelen’ ve ‘Roman Havası’ dizilerinde rol almıştır.

Günay Karacaoğlu Celil Nalçakan kimdir? Levent Ülgen kimdir? Hayati ve Diğerleri Hayati ve Diğerleri dizisi Hayati ve Diğerleri dizisi yayın tarihi Hayati ve Diğerleri ne zaman başlıyor Hayati ve Diğerleri başrol oyuncuları H
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı