Hayat bazen çirkindir.. Birce Akalay kimdir

Yer aldığı dizi projelerinde güzelliği ile kendine hayran bırakan Birce Akalay'ında estetikli ünlüler kervanında yer aldığı ortaya çıktı.

Hayat bazen çirkindir.. Birce Akalay kimdir

Televizyon sektörünün aranılan güzellerinden Birce Akalay’ın görenleri kendisine hayran bırakan güzelliğini estetiğe borçlu olduğu ortaya çıktı.

Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre; Hayat Bazen Tatlıdır dizisi ile şöhrete kavuşan Birce Akalay’ın sosyal medyada yayılan ve estetiksiz olduğu iddia edilen fotoğrafları görenleri şaşkına çevirdi.

Birçok rol aldığı dizi projesinde güzelliği ile ön olana çıkan Akalay’ın oyunculuk hayatına başlamadan önceki dönemlerine ait olduğu iddia edilen görüntüleri sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Sosyal medya üzerinden paylaşılan fotoğraflarda oyuncu Birce Akalay’ın kaşlarını kalınlaştırdığı, dudaklarını ve yanaklarını dolgunlaştırmanın yanı sıra burnuna da estetik operasyon uygulattığı gözlerden kaçmadı.

İddialara göre Birce Akalay’ın estetiksiz görüntülerinin sosyal medya da hızla yayılmasının ardından takipçilerden son olarak rol aldığı dizide canlandırdığı Hayat karakterine ithafen “ Hayat bazen çirkindir” şeklinde yorumlar aldı.

Birce Akalay Kimdir?

1984  yılında İstanbul’da dünyaya gelen  Birce Akalay, eğitim hayatını İstanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği bölümünden mezun olarak tamamlamıştır.

Televizyon hayatına sunuculuk yaparak başlayan Birce Akalay, ilk olarak Alayına İsyan dizisi ile oyunculuk hayatına adım atmıştır.

Akalay sonraki yıllarda ise; Senin Uğruna, Kader, Asi, Son Ders, Sizi Seviyorum, Kış Masalı, Nefes: Vatan Sağolsun, Yer Gök Aşk, Ben Onu Çok Sevdim, Böyle Bitmesin, Küçük Ağa gibi birçok dizi projesinde yer alarak oyunculuk kariyerine devam etmiştir.

birce akalay birce akalay kimdir birce akalay estetiksiz hali
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor