Hande Yener'den Demet Akalın’a “Ses desen? Karakter desen? Neyin reklamı bu"

Son zamanlarda magazin gündeminden düşmek bilmeyen eski dostlar yine bir birine girdi.

Hande Yener'den Demet Akalın’a “Ses desen? Karakter desen? Neyin reklamı bu

Tam araları düzelmiş derken, aralarına ilk olarak 35 binlik bot giren ve bir birlerine sosyal medya üzerinde laf gönderen iki ünlü sanatçının arasına bu seferde anket girdi.

Bir Twitter kullanıcısı Demet Akalın ve Hande Yener'i kıyaslayan bir anket başlattı. Bu anketi duyan Yener ise sinir krizi geçirerek ağzına geleni yazdı. Yener, kendisi ve Demet Akalın'ın karşılaştırıldığı ankete "Beni kıyaslamayın artık şu görgüsüzle yerter!" diyerek tepki gösterdi.

Anketi gören ünlü popçu Hande Yener, kendi ismi ve yıllardır husumetli olduğu Demet Akalın'ın ismini aynı platformda görünce adeta çılgına döndü.

Hande Yener, ankete yanıt olarak verdiği sözlerle ise yeni bir kavganın fitilini ateşledi. Yener ankete yorum olarak şunları yazdı: "Bu vicdansız tiple neyin testini yapıyorsunuz? Beni kıyaslamayın artık şu görgüsüzle yeter! Ses desen? Karakter desen? Neyin reklamı bu!" bu paylaşımın ardından güzel şarkıcı Demet Akalın’dan nasıl bir açıklama geleceği merak konusu olurken, Akalın son olarak Yener için hukuksal süreç başlatacağını duyurmuştu.

Hande Yener Hande Yener ve Demet Akalın birbirine girdi Hande Yener'den Demet Akalın'a sert sözler Demet Akalın Demet Akalın'dan Hande Yener'e sert sözler Demet Akalın sinir krizi geçirdi Anket
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor