Handan Yazıcıoğlu “Murat Başoğlu ile Hande Bermek göstermelik boşandı”

Özel bir gazeteye çarpıcı açıklamalarda bulunan Soner Kabadayı'nın avukatı Handan Yazıcıoğlu önemli açıklamalarda bulundu.

Handan Yazıcıoğlu “Murat Başoğlu ile Hande Bermek göstermelik boşandı”

Evli olan öz yeğeni ile 29 Temmuz’da Bodrum’da teknede uygunsuz bir şekilde görüntülünden Murat Başoğlu yankısı halen devam ediyor.

Bu skandalın ardından boşanma kararı alan Hande Bermek ve Murat Başoğlu cephesinden yeni bir şok iddia ortaya atıldı.

14 yaşında bir oğulları olan Murat Başoğlu ile Hande Bermek bu skandalın ardından 11 Eylül'de boşandı. Fakat eski karı-koca 1 Ekim Pazar günü, 11.45'te Bodrum-Gündoğan'da yan yana ve samimi bir halde el ele görüntülendi.

Fotoğrafların ortaya çıkmasının ardından Burcu Başoğlu'na boşanma davası açan Soner Kabadayı'nın avukatı Handan Yazıcıoğlu özel bir gazeteye konuştu. İşte o konuşma Yazıcıoğlu; "Bu fotoğraflar ortaya çıkardı ki, Murat Başoğlu ile Hande Bermek göstermelik boşandı. Dkkatinizi çekerim: Ayrılık, Selçuk Kabadayı tarafından Murat Başoğlu'na açılan 1 milyon liralık tazminat davasından hemen sonra gelmiştir. Mahkemeden, Murat Başoğlu'nunmallarına tedbir konulmasını istemiştik. İstanbul Beykoz'daki villası ve İzmir'deki dairesini hemen eşine devretti. Mal kaçırmak için de boşandılar. Murat Başoğlu iyi niyetli değil. "

Soner Kabadayı Handan Yazıcıoğlu Murat Başoğlu Hande Bermek Hande Bermek ve Murat Başoğlu hakkında şok iddia Boşanma
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan seçilirse Başkan Yardımcıları kim olacak
Erdoğan seçilirse Başkan Yardımcıları kim olacak
Erü'de Neler Oluyor ?
Erü'de Neler Oluyor ?