Hakan Sabancı'ya Eliz Sakuçoğlu'ndan destek

Ünlü iş adamı Hakan Sabancı ile aşk yaşayan Eliz Sakuçoğlu sosyal medya üzerinden sevgilisine destek verdi.

Hakan Sabancı'ya Eliz Sakuçoğlu'ndan destek

Fanatik Beşiktaşlı olan Sabancı ile yeni bir aşka imza atan Eliz Sakuçoğlu, sevgilisinin takımını sosyal medyadan destekleyerek jest yaptı.

Fenerbahçe taraftarı olan Sakuçoğlu, ‘Bugün gönüller siyah-beyaz’ notunu paylaşıp aşkına jest yaptı. Son dönemin hızlı çapkınlarından Hakan Sabancı, bir süre önce ünlü stil danışmanı Eliz Sakuçoğlu'nun gönlünü çalmıştı. 


Gözlerden uzak aşk yaşamayı tercin eden aşıkların, bu kurallarını önceki akşam bozacağı düşünülse de öyle olmadı. Çünkü fanatik bir Beşiktaş taraftarı olan ve yurt içi-yurt dışı deplasmanlar dahil takımın hiçbir maçını kaçırmayan Sabancı'nın, Sakuçoğlu'nu önceki akşam oynanan Beşiktaş-Leipzig maçına götüreceğini düşünüldü.


Fakat fanatik Fenerbahçeli Sakuçoğlu, stada gitmedi ve sevgilisinin takımını uzaktan desteklemeyi tercih etti. Eliz Sakuçoğlu, maçtan önce Instagram'dan Beşiktaş'a desteğini gösterdi ve şu notu paylaştı: "Bugün gönüller siyah-beyaz... Fener'im oynadığında hep tutturuyorum. Bugün ilk Beşiktaş tahminimi yapıyorum, umarım Allah utandırmaz. 2-1 BJK alır; goller de Tosun ve Babel'den gelir diyorum." Beşiktaş'ın 2-0 galip geldiği maçta, Babel'in gol atacağı tahminini de tutturan Sakuçoğlu, bitiş düdüğünün ardından yine sosyal medyadan 'Tebrikler Kara Kartal' diyerek sevgilisinin takımını tebrik etti.

Hakan Sabancı Hakan Sabancı sevgilisinden jest Eliz Sakuçoğlu Eliz Sakuçoğlu'dan jest Beşiktaş
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor