Hadise'den Aleyna Tilki açıklaması

Ünlü şarkıcı konserinde açılan ve Aleyna Tilki ile kendisine hitap eden pankart paylaşımlarını sosyal medya hesabından kaldırdı.

Hadise'den Aleyna Tilki açıklaması

Hadise Adana ‘da verdiği konserde kendisi ve Aleyna Tilki için açılan pankartların görüntülerini sosyal medya hesabından kaldırdı.

Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre; konserinde açılan Tilki’yi kovaladık, şampiyon sahnede pankartını sosyal medya üzerinden paylaşan Hadise, hakkında çıkan polemikler sonrası paylaşımı kaldırdı.

Habere göre; Ünlü popçu Hadise, kendisine konuyla ilgili olarak yöneltilen sorulara; “O gün haberler çıktı ama ben sosyal medyadan cevap vermeyi sevmediğim için bir şey söylemedim. Sizlerin karşısına geçince cevaplamak istedim. O kareyi ben yüklemedim. Aleyna’yı çok seviyorum. Ben şimdiye kadar kimseyle polemiğe girmedim. Bana çok laf atıldı ama hiç birine cevap vermedim. Aleyna’yı da çok seviyorum, beni ararsa her türlü desteği veririm böyle polemiklere ihtiyacım yok” şeklinde cevap verdi.

Hadise Kimdir?

22 Ekim 1985 tarihinde Belçikada dünyaya gelmiştir. Ailesi sivaslıdır. Belçikada büyümüştür. Küçük yaşlardan beri müziğe ilgi duyan hadise İdool 2003 yarışmasına katılmıştır.

Birinci olamamıştır ama yinede albüm teklifleri almıştır. Sweat adlı albüm ilgi odağı 2009 yılında ise Eurovision Şarkı Yarışmasında kendi bestelediği Düm Tek Tek şarkısıyla Türkiyeyi temsil etmiştir. Yarışmada dördüncü olmuştur. Bu yarışma sayesinde Hadise artık bir star haline geldi ve popülerlik elde etti.

Aleyna Tilki Kimdir? 

28 Mart 2000 yılında Konya’da dünyaya gelen Aleyna Tilki, henüz 16 yaşında olmakla birlikte lise eğitimine devam etmektedir. Katıldığı bir şarkı yarışmasında seslendirdiği Gesi Bağları türküsüyle aranjör Emrah Karaduman tarafından keşfedilen genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin Emrah Karaduman ile birlikte çıkardığı ilk parçası Cevapsız Çınlama Youtube’de 350 milyon izlenme oranına ulaşarak rekor kırmıştır. 

Cevapsız Çınlama’dan bir yıl sonra, Sen Olsan Bari isimli parça ile yeniden hayranları ile buluşan Aleyna Tilki ilk parçası olan Cevapsız Çınlama’da gösterdiği başarıyı bu çalışmasında da yakaladı.  Türkiye’ye farklı bir müzik anlayışı getiren Sen Olsan Bari’nin klibi de hayranları tarafından oldukça beğenildi.

aleyna tilki aleyna tilki kimdir hadise hadise kimdir cevapsız çınlama sen olsan bari ayça tilki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor