Hadise hikaye yalanını kıvıramadı

Adana'da verdiği konserde seyircilerin açtığı "Tilki'yi kovaladık, şampiyon sahnede" pankartını Instagram'ın hikaye bölümünden paylaşan Hadise daha sonra bu durumu inkar etti.

Hadise hikaye yalanını kıvıramadı

Konserde seyircilerin açtığı "Tilki'yi kovaladık, şampiyon sahnede" pankartını Instagram'ın hikaye bölümünden paylaştıktan sonra pişman olan Hadise durumu hayranlarının üzerine atarak sevenlerim paylaştı dedikten sonra "Aleyna'yı çok seviyorum" açıklamasında bulundu.

Hadise, Adana'da verdiği konserde seyircilerin açtığı "Tilki'yi kovaladık, şampiyon sahnede" pankartını Instagram'ın hikaye bölümünden paylaşmıştı. Hadise'den bir gün önce sahneye çıkan Aleyna Tilki izdhamdan dolayı sahneden inmek zorunda kalmış ve konser yarıda bırakmıştı. Hadise'nin de yüklediği bu kare bu sebeple olay oldu. Şarkıcının Aleyna Tilki'ye laf soktuğu iddia edildi. Bu konunun olay olmasıyla birlikte Hadise o fotoğrafı hemen sildi ama iş işten geçmişti.

Önceki gün görüntülenen Hadise konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. O fotoğrafı kendisinin değil hayranlarının paylaştığını iddia etti. Şarkıcı, "O gün haberler çıktı; ama ben sosyal medyadan cevap vermeyi sevmediğim için bir şey söylemedim. Sizlerin karşısına geçince cevaplamak istedim. O kareyi ben yüklemedim. Aleyna'yı çok seviyorum. Ben şimdiye kadar kimseyle polemiğe girmedim. Bana çok laf atıldı; ama hiç birine cevap vermedim. Aleyna'yı da çok seviyorum. Ben, ararsa her türlü desteği veririm. Böyle polemiklere ihtiyacım yok" dedi.

Hadise'nin Tilki pişmanlığı Hadise Tilki paylaşımını hayranlarından çıkarttı Hadise Aleyna Tilki
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı