Hacker Trump’a Küfür Etti

İddialara göre bir hacker Kaliforniya'da bunulan Canperter yolu üzerinde ki tabelaları hackleyerek Trump' yönelik küfürler yazdı.

Hacker Trump’a Küfür Etti

Amerika’nın yeni başkanı Donald Trump’a olan tepkiler gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Öyle ki farklı yollarla Trump’a gösterilen tepkilere bir yenisi daha eklendi ve bir hacker tabela hackleyerek başkan Donald Trump’a küfür etti.

Söylentilere göre olay Kaliforniya’da bulunan ve Canpenter ismi verilen işlek bir oto yol üzerinde gerçekleşti. İddialara göre bir hacker Trump’a olan tepkisini Canperter oto yolu üzerinde bulunan tüm tabelaları hackleyip, Trump’a yönelik küfürler yazarak gösterdi.

Söylentilere göre olay sosyal medya da hızla yayılarak kullanıcıların da tepkisini çekti.
Hacklenen tabelalara ilişkin ortaya atılan bir başka iddia ise resmi makamların durumu sosyal medyadan öğrendiği oldu.

Söylentilere göre, makamlardan yapılan açıklamada olayı gerçekleştiren hackerın tabelaya fiziksel müdahalede bulunduğunu ve hacker tarafından kablo sistemlerin de yapılan değişiklikler nedeniyle olaya uzaktan müdahale edilemediği söylendi.

Hackerin tabelaların sistem değişikliğini istediği gibi ayarladığı ve ekran kontrolcülerini de çaldığı ifade edildi. Edinilen bilgilere henüz bulunamayan hacker yerel polisler tarafından halen aranmaya devam ediyor.

Donald Trump K imdir?
Amerika Birleşik Devletleri’nin 45. Başkanı olan Donald Trump, 1946 yılında Newyork ‘ ta dünya ya gelmiştir. Donald Trump,  Pensilvanyada bulunan Wharton Institutede işletme bilimleri eğitimi alarak eğitim hayatını tamamlamıştır.  Trump sonraki yıllarda ise, birçok emlak ve yapı inşaa işi gerçekleştirmiştir.
2016 yılına gelindiğin de ise, Trump ABD başkanlık şeçimleri sonrasın da 274 delege alarak ABD’nin 45. Başkanı seçildi.

trump donald trump
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı