Gupse Özay Barış'ı Kıskandı Rol Vermedi

Oyuncu Gupse Özay ilk kez sevilisi Barış Arduç olmadan tatile çıkmasının yanı sıra yeni filmi için sevgilisini de yok saydı.

Gupse Özay Barış'ı Kıskandı Rol Vermedi

Ekranların sevilen iki oyuncusu Barış Arduç ve Gupse Özay uzun yıllardır beraberler yaşıyorlar. Herkesin özendiği bu aşk uzun yıllarda süreceğe benziyor. Diğer yandan güzel oyuncu tek çıktığı tatilde kilolarından çok Barış Ardunç’un yayında olmamasıyla dikkat çekti.

Diğer yandan başarılı oyuncu Gupse Özay yeni filmi aşkına yine kilo almak zorunda kaldı. Gupse Özay ‘Deliha’ filmi için 15 kilo almış ardından 21 kilo vermişti. Başarılı oyuncu ikinci film için yine kilo aldı.

Gupse Özay yazıp başrol oynadığı ‘Deliha’ filmi için 2014’te 15 kilo almıştı.Geçen yıl ‘Görümce’deki ‘Yeliz’ uğruna da 21 kilo vermeyi başarmıştı. Gupse Özay yine eski günlerine döndü.Çekimleri yakında başlayacak ‘Deliha 2’deki ‘Zeliha’ aşkına şimdiden 7 kilo aldı.

Gupse Özay dün Instagram sayfasından bir fotoğraf paylaştı. Altına da “Zeliha’ya doğru adım adım. Vay benim canım gıdım! Bir daha kendime kilolu karakter yazarsam” notunu düştü. Çekimler bitince yine diyete başlayacak olan Gupse Özay ilk filmde birlikte oynadığı sevgilisi Barış Arduç’a ‘Deliha 2’de rol vermedi. 

Gupse Özay Gupse Özay'ın yeni filmi Deliha Barış Arduç Barış Arduç Deliha'da var mı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Mustafa Ceceli hakkında flaş iddia.. Michelle Demishevich kimdir
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum