Günlük burç yorumunuz (5 Eylül 2017)

Birçok kişinin yakından takip ettiği günlük burç yorumunuz bugün sizleri ne söylüyor: İşte cevabı.

Günlük burç yorumunuz (5 Eylül 2017)

Merak edilen ve her gün sıkılmadan araştırılan 5 Eylül 2017 burç yorumları belli oldu.

Koç Burcu: 
Bu haftabaşı sosyal ilişkileriniz güçlenirken, değişik çevrelerde daha fazla rahatlama etkisine sahipsiniz. Dostlarınızın size bir çok konuda yardım ettiğini bilecek ama yine de konu özel  hayatınıza gelince sinirsel tepkilere açık olacaksınız.

Boğa Burcu: 
Bu haftabaşı hayatı daha rahat algılamak eğilimindesiniz ama sevdiğiniz insan veya çocuğunuzla halletmeniz gereken konular olabilir. Stresli ve sinirli yapınızı sevdiklerinize yansıtmamaya ve iletişim halinde olmaya çalışın.

İkizler Burcu: 
Kendinizi keşfetmek ve biraz olsun rahatlamak için farklı yerlere, değişik insanlara ihtiyacınız olabilir sevgili İkizler. Aile ve yakın çevrenizle yaşadığınız sıkıntıları dış ortamlara yansıtmasanız bile, konuşmalarınızdan bu anlaşılabilir. Bayramın son gününde yakın çevrenize karşı sinirinizi kontrol edin.

Yengeç Burcu: 
Aile hayatınızda veya yakın çevrenizle beraber giriştiğiniz ortak parasal işler bu haftabaşı önem kazanıyor sevgili Yengeçler. Ailenize yapacağınız harcamalar sizi mutlu edecek ama yakın çevrenizde hala sinir olduğunuz birileri olduğu çok açık, sinirlerinizi kontol edin.

Aslan Burcu: 
Bu haftabaşı özel hayatınızda  sevdiğiniz insanla duygusal olarak ölçülü ve insancıl ilişkiler içindesiniz. Onun paraya bakış açısı ve bazı noktalarda farklı düşünmenizden kaynaklı iletişim sorunlarına dikkat edin. Bu aralar içinizde tutamadıklarınız yüzünden ağzınızdan çıkanlar sorun yaratabilir.

Başak Burcu: 
Bayramın son gününde daha çok günlük işleriniz, misafir ağırlamaları, sevdiklerinize hizmet etmek gibi etkileriniz devrede olacak sevgili Başaklar. İşlerinizi istediğiniz gibi toparlayabilirsiniz. Sizin dışınızda oluşan olaylar sizi hala geriyor ve sinirlendiriyor, kendinize bu eziyeti yapmayın.

Terazi Burcu: 
Fazlasıyla hareketleneceğiniz ve sevdiklerinizle sevginizi, hayatınızı paylaşacağınız birgün içindesiniz sevgili Teraziler. Sosyal çevrenizdeki hareketliliğe ayak uyduramama, arada yalnız kalma isteğiniz sizi zorlayabilir.

Akrep Burcu: 
Bu haftabaşı aile ve ev ortamlarınızda daha rahat huzuru sağlayacaksınız, sosyal ortamlardan sıyrılabilirseniz, kendinizi ev gibi huzurlu hissettiğiniz yerlerde bulunacaksınız. Arkadaşlarınızla bir meseleyi çözmek önem kazanıyor.

Yay Burcu: 
Bu haftabaşı yakın çevreniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli zamanlar sizi bekliyor. Toplum içinde kontrol etmek zorunda kaldığınız davranışlarınız zaman zaman gerginlikler yaratsa bile durumları toparlamak sizin elinizde.

Oğlak Burcu: 
Göz önünde olacağınız ortamlarda ne kadar harcama yaptığınızın bir önemi yok çünkü bu haftabaşı mutlu olacaksınız sevgili Oğlaklar. Sizin dışınızda gelişen olaylara karşı agresif tavırlarınızı kontrol edin, hırslı yapınızı önemli işlerinizi halletmek için kullanın.

Kova Burcu: 
Kişisel istekleriniz ve yapacaklarınız önem kazanıyor üzerinizdeki üşengeçliği ve isteksizliği atacak, önemli planlar içine gireceksiniz sevgili Kova ve yükselen Kovalar. Geleceğinizi ilgilendiren bazı girişimleriniz konusunda arkadaşlarınızldan tavsiyeler almalısınız.

Balık Burcu: 
Çok kalabalık yerlerde bu haftabaşı ruhunuz sıkılabilir sevgili Balıklar. Eskiden gündeme gelmiş konuların üzerinden geçebilir, hatırladıklarınız yüzünden sinirli olabilirsiniz. Sevdiğiniz insan sizi harekete geçirebilir.

Burç Burçlar Günlük burç yorumları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı