Gülşen'in fotoğrafını görenler şok oldu

Sahneden bakımlı halleri ile görmeye alıştığımız ünlü şarkıcı Gülşen'in sosyal medya hesabından paylaştığı makyajsız halleri takipçilerini şok etti.

Gülşen'in fotoğrafını görenler şok oldu

Aşırı bakımlı hallei ve güzelliği ile ekranlarda boy gösteren şarkıcı Gülşen, sosyal medyadan makyajsız hallerini paylaşınca hayranları şok oldu.

Özel bir haber gazetesinde yer alan habere göre; son günlerde ünlüler arasında popüler hale gelen makyaız fotoğraf paylaşma modasına ayak uyduran Gülşen, kişisel sosyal medya hesabından makyaız görüntülerini paylaştı.

Söylentilere göre ünlü şarkıcının köfte dudaklarının dikkat çektiği fotoğrafı kimi takipçilerinden sende Gülşen şeklinde enteresan yorumlar aldı.

Gülşen Kimdir?

İlk bestesini 16 yaşında yapan pop sanatçısı Gülşen, şarkı söylediği bir klüpte keşfedilip, 1996 yılında çıkardığı Be Adam albümüyle müzik piyasasına adım atmıştır. Be Adam ile büyük beğeni toplayan popçu, üç sene sonra ise Erkeksen isimli bir albüm daha çıkarmıştır. Gülşen daha sonra piyasayı sallayacak olan  Of Of isimli bir albü çıkartıp sonraki yıllarda da yaptığı bestelerle ve renkli konserleriyle  hafızalara kazınmıştır.

 

gülşen gülşen kimdir ozan çolakoğlu ozan çolakoğlu kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor