Advert

Gülşen’den Demet Akalın’a Sitem Dolu Sözler

Ekranları ve magazin gündeminin iki sevilen ve yakından takip edilen ismi Gülşen ve Demet Akalın’ın dostluğu herkesi kıskandırmaya devam ediyor. İşte Gülşen’den Akalın’a övgü dolu sözler.

Gülşen’den Demet Akalın’a Sitem Dolu Sözler

Bodrum’da sahne alan Gülşen’in sahnesinde Demet Akalın'ın şarkısını duyunca “Bu Demet’in sesi de her yerden gelsin” diyerek sitemde bulunan sanatçı sözlerine şu şekilde devam etti; "Yine mi Demet çalıyor burada? Ay bu Demet'in sesi de her yerden gelsin. Ne zaman şarkı arası versem Demet'in sesini duyuyorum. Yapacak hiç birşey yok. Alkışlıyoruz arkadaşımızı" dedi.
Şarkıcının yakın dostuna takılması sosyal medyanın da gündemine oturdu. Bodrum’da sahne alan Gülşen, sevilen şarkılarını hayranlarına seslendirdi. Yaklaşık 1000 kişinin geldiği mekanda eski ve yeni albümünden şarkılar söyleyen Gülşen yaklaşık 1 saat sahnede durdu.

İlk olarak 'Bangır Bangır' isimli parçası ile sevenlerinin karşısına çıkan Gülşen, daha sonra 'Yatcaz Kalkcaz', 'Bir Fırt Çek', 'Irgalamaz Beni' ve 'Bu Gece' isimli parçaları ile konserine devam etti. Sevenlerini "Hoşgeldiniz" diyerek karşılayan Gülşen "Her zamanki gibi Gümbet'te çok gürültü var ama bizim sesimiz sanırım hepsini bastıracak. Hepiniz hoşgeldiniz, harika bir gece olsun. Ozan Çolakoğlu ve ekibimle en şahane şarkıları söyleyeceğim bu akşam. Herkese iyi eğlenceler" dedi.

Gülşen Demet Akalın Gülşen'den Demet Akalın'a Övgü Dost
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzonspor son dakika.. Damien Da Silva Trabzon’da
Trabzonspor son dakika.. Damien Da Silva Trabzon’da
Kayseri son dakika .. AKP İl Başkanı Hasyüncü'den önemli açıklama
Kayseri son dakika .. AKP İl Başkanı Hasyüncü'den önemli açıklama