Gülizar Dizisi yayın tarihi (Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah)

Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah ve Şerif Sezer’in yer alacağı yeni dizi için geri sayım başladı.

Gülizar Dizisi yayın tarihi (Birkan Sokullu ve Farah Zeynep Abdullah)

Kurt Seyit ve Şura’nın Şura’sı Farah Zeynep Abdullah ve Hayat Şarkısı dizisi ile ününe ün katan Birkan Sokullu’dan geldi.
Şuan için halen cast çalışmaları devam eden dizisinin sadece başrol oyuncuları hakkında bilgi geldi. 

Merak edilen dizinin tam olarak oyuncu kadrosu, konusu, kanalı ve yayın tarihi hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Fakat merakla beklenen dizinin 2018 yılı içerisinde ekranlarda ki yerini alacağı düşünülmekte.

Gülizar Dizisi Oyuncuları
Birkan Sokullu kimdir?
1985 yılında İstanbul’da doğmuştur.2003 yılı Best Model of Turkey 3.’südür. Küçük Sırlar dizisi ile başladığı başrol oyunculuğuna Kurt Seyit ve Şura dizisi ile devam etmiş   Son olarak ise Kanal D ekranlarında final yapan Hayat Şarkısı dizisinde Kerim Cevher karakterine hayat vererek milyonların sevgilisi haline gelmiştir.

Farah Zeynep Abdullah kimdir?
1989 yılında Irak’lı bir baba ve bir Türk Anne’nin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Fransız lisesi mezunudur.  İngiltere’ye babasının durumu nedeniyle taşınan Farh zeynep Abdullah Fransa’da Kent Üniversitesi 2. sınıfta eğitim görürken Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde Aylin karakteri için  deneme çekimlerine katılmış ve kazanmıştır. Daha sonra Kelebeğin Rüyası ve Kurt Seyit ve Şura projelerinde başrol olarak yer almıştır. 2016 yılında Ekşi Elmalar filminde kendini göstermiştir. Birçok projede yer alan güzel oyuncunun sayısız ödülü bulunmaktadır.

Şerif Sezer kimdir?
Son olarak Karagül dizisinde Kadriye karakterine hayat vermiştir.

Birkan Sokullu kimdir? Farah Zeynep Abdullah kimdir? Şerif Sezer kimdir? Gülizar Dizisi Oyuncuları Gülizar Gülizar Dizisi Gülizar Dizisi Konusu Gülizar Dizisi Ne Zaman Başlıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı