Güldür Güldür ‘ün Yeni Kadrosu

Eğlence programı Güldür Güldür’ün yeni sezonunda bazı değişiklikler olacak. Güldür Güldür’ün yeni ekibinde kimler var? Yeni sezonda kadrodan ayrılacak isimler kimler

Güldür Güldür ‘ün Yeni Kadrosu

Show TV’de yayınlanan eğlence Programı Güldür Güldür 5 yıllık yayın hayatında inişli çıkışlı birçok dönem geçirdi. Program ekibi daha önce Güldüy Güldüy gibi birçok projeye de imza atmıştı. Yaz sezonlarında da boş durmayarak film projelerine imza atan ekip oyuncuları ve yazarları yorulduğu için kadroda bazı değişiklikler yapılacak.

Yeni sezonda kimler yok
Televizyon ekranlarının sevilen ve oldukça çok takip edilen eğlence programı güldür güldür yapılan açıklamalara göre kadrosunda değişiklikler yapacak. Şimdilik İrem Sak’ın ve Bilal karakteriyle akıllara kazınan Onur Buldu’nun programda yer almayacağı kesinleşti. Onur Buldu’nun programdan ayrılma sebebi yeni projesi olduğu söyleniyor. Yeni projesinde başarılı olmazsa Güldür Güldür ekibine dönüp dönmeyeceğiyse merak konusu.

Onur Buldu kim?
Güldür isimli televizyon programında sergilediği başarılı performansları ile dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu, 4 Ağustos 1982’de İzmir’de dünyaya geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda tiyatro eğitimi aldı. Daha sonra İzmir Devlet Tiyatroları’nda sahneye çıkmaya başladı. Tiyatroda bir süre çalıştıktan sonra İstanbul’a taşındı. İstanbul’a taşınmasıyla birçok dizi ve filmde yer almaya başladı. Kamera karşısına ilk kez Avrupa Yakası isimli dizide bölüm oyunculuğu ile çıktı. Ardından BKM oyuncularına katılmasıyla yıldızı parladı. Beşer Beşer, İnsanlar Alemi, Güldür Güldür ve Dedemin Fişi gibi bir çok projede oyunculuk yaptı.

güldür güldür güldür güldür yeni sezon güldür güldür karosu onur buldu kim irem sak
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kayseri OSB Atletikspor galibiyetle başladı
Kayseri OSB Atletikspor galibiyetle başladı
Galatasaray’dan sert açıklama
Galatasaray’dan sert açıklama