Gülben Tolga Duğles İçin Evini Sattı Tolga Duğles Kimdir

Bugün özel bir gazetede yer alan habere göre; sarkıcı Gülben Ergen'in, sevgilisi Tolga Duğles'in borçlarını kapatmak için 2 evini sattığı iddia edildi.

Gülben Tolga Duğles İçin Evini Sattı Tolga Duğles Kimdir

Magazin gündemine bomba gibi düşen sanatçı Gülben Ergen ile iş adamı Tolga Duğles’in ilişki ile ilgili ortaya bir iddia daha atıldı.
Özel bir magazin gazetesinde yer alan habere göre; şarkıcı Gülben Ergen uzun süredir ilişki yaşadığı Tolga Duğles’in borçlarını ödemesine yardımcı olmak için 2 evinide sattı.
Konuya ilişkin olarak gazetede yer ala haberlere göre; iş adamı Tolga Duğles’in 2016 yılından itibaren işlerinin gittikçe kötüleştiği ve Tolga Duğles'in eşi Yasemin Duğles'le henüz boşanmadığı ancak uzun süredir ayrı yaşadıkları iddia edildi.

Tolga Duğles Kimdir?
1982 İzmir doğumlu olan Tolga Duğles, İzmir’in sayılı iş adamları arasında yer almakla birlikte, bir müddet Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) Ege Şubesi Genel Koordinatörü olarak görev almıştır.
Tolga Duğles Atek inşaatında sahibi olan iş adamı Tolga Duğles, aynı zamanda Türkiye’de yer alan akıllı bina sistemlerinin de öncüleri arasında da yer almaktadır.

Yasemin Duğles Kimdir?
Otomotiv sektörü ile tanınan  iş adamı Tolga Duğles’in eşidir. Duğles 3. kuşak torunu Tolga Duğles ile hayatlarını birleştirmiştir. Diğer yandan eşi Tolga Duğles ise, İzmir'de dedesinin miras bıraktığı şirketin yönetim kurulu başkanlığını yapıyor. Tolga şirketin başına geçtiğinde aile arasında büyük kaos çıkmış. Tolga Duğles'in aynı zamanda evli olduğu ve eşinin de Gülben Ergen'e aşırı derecede benzemesi dikkatlerden kaçmadı.

gülben ergen yeşim salkım tolga duğles yasemin duğles
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı