Gülben Ergen’in sevgili koleksiyonu şok etti işte o isimler

Magazin gündemine bomba gibi düşen Gülben Ergen’in eşini aldattığı haberlerinin yanı sıra sanatçının sevgili koleksiyonu ortaya çıkması da sevenlerini ve yakın çevresini şok etti.

Gülben Ergen’in sevgili koleksiyonu şok etti işte o isimler

Dün ortaya atılan Gülben Ergen eşini gizli aşığıyla aldattı haberinin yanı sıra sanatçının kabarık bir sevgili koleksiyonuna sahip olduğu görüldü. İşte o isimler ve hayatları…

Gülben Ergen'in eski eşi Erhan Çelik'i evli iş adamı Tolga Duğles ile aldattığı iddialarından sonra Söylemezsem Olmaz programına bağlanan Yeşim Salkım’da Ergen’e ağza alınmayacak sözlerde bulundu. Ayrıca sanatçı Seren Serengil’inde sosyal medya paylaşımı Ergen’e olan sinirini açıklamaya yetti. İşte Ergen’in sevgili koleksiyonu… 

Erol Evcil Kimdir?
2 Mayıs 1966 yılında dünyaya gelmiştir. Erol Evcil tefeci Nesim Malki cinayetinin azmettiricisi olduğu gerekçesiyle yargılanan Bursalı işadamıdır. Haziran 1997'de Ortadoğu ve Balkanlar'ın en büyük entegre zeytin fabrikasını kurduğunu kamuoyuna ilan eden Evcil'in, adı kısa sürede "Zeytin Kralı"na çıktı.

İş Bankası'nın, Evcil'in dev yatırımı Eze Zeytincilik'e 150 milyon dolar kredi verdiği, ayrıca Evcil'in 26.7 milyon dolarlık borcunu da karşıladığı ortaya çıktı. Bu süreç, yıllarca İş Bankası Genel Müdürlüğü görevini yürüten Ünal Korukçu'nun bankadan emekli olmasına neden oldu. Türkbank'ın ise işadamı Korkmaz Yiğit tarafından satın alınma girişiminden önce Evcil'e 12.5 milyon dolarlık döviz kredisinin yanı sıra 1.5 trilyon liralık da dövize endeksli kredi verdiği belirlendi. Evcil ayrıca Adil Öngen'in arabasının kurşunlanması olayında Çakıcı'yı azmettirdiği gerekçesiyle suçlandı ve hakkında 8 yıl 9 ay hapis istemiyle dava açıldı.

Ali Yıldırım Kimdir?
fenerbahçe kulübü başkanı aziz yıldırım 'ın iki kardeşinden biri. fenerbahçe kulübü yönetim kurulu üyesi. Fenerbahçe'nin futbol şube sorumlusuydu. Fakat başarısız sonuçların ardından istifa etmişti. Özel hayatında ise Seren Serengil ile aşk yaşadığı ve evlenmeye kadar gelen ilişkilerine Gülben Ergen engel olmuştu.

Metin Güneş Kimdir?
Bir zamanların önemli yapımcılarından olan Metin Güneş’te evli olmasına rağmen Gülben Ergen ile birlikte olmuştur. Ayrıca Güneş'in birlikte olduğu ünlülerden biri de Muazzez Ersoy'du.Hakan Uzan Kimdir?
1967 Adapazarı, Sakarya’da Doğdu. Ünlü iş adamı, bir dönem Türkiye'nin zengin ailelerinden biri olan Uzan Ailesinin fertlerinden ve bir dönemin zengin kişilerinden biridir. Star Medya Grubu, Kral TV ve Telsim GSM Operatörünün eski sahiplerinden biri ve Genç Parti Genel Başkanı Cem Uzan'ın kardeşidir.

2003 Yılında TMSF'nin İmar Bankasından kaynaklanan borçlar ve yolsuzluk yapıldığı iddiasıyla Uzanların tüm malvarlığına el koymasıyla Babası Kemal Uzan'la birlikte haklarında yakalanma emri verilmiştir. Hakan Uzan 1998 yılında şarkıcı Yeşim Salkım ile evlenmiş ve 2001 yılında boşanmışlardır. İkinci evliliğini ise 2002 yılında sunucu Özlem Kızılkaya ile yapmış ve bu evliliğinden Ata Kemal Muhammed Uzan isminde erkek çocuğu olmuştur.
 

Mustafa Erdoğan Kimdir?
1965’de Hakkari’de dünyaya geldi. Hacettepe Üniversitesi Felsefe Bölümü’nü ve Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü’nü bitirdi. Mustafa Erdoğan, 1999–2000 yılları arasında İstanbul-Gül Düşündürü Tiyatrosu’nda ve Beşiktaş Kültür Merkezi‘nde kareograflık yaptı.

1997’den itibaren Bilkent Üniversitesi’nde de halk oyunları üzerine çalışmalar yapmaya başlayan Erdoğan, derleme ve koreografik çalışmalar da yaptı ve 1999’da Türkiye’nin ilk özel dans topluluğu Sultans of the Dance’ı kurdu. Dansçı aranıyor ilanlarının sonucunda seçilen 90 kişilik genç bir ekibin, yoğun tempolu ve özverili çalışmalarıyla hayata geçen Anadolu Ateşi, 3 Mayıs 2001’deki ilk gösterinin ardından yurtiçinde ve yurtdışında (İsrail, Çin, Japonya, Lübnan, Katar, Almanya, Hollanda, İsviçre, Belçika, Azerbaycan, Bulgaristan, Lübnan, Ürdün, Romanya, Kıbrıs) 6 milyondan fazla izleyiciye ulaştı. Mustafa Erdoğan, 5 Eylül 2004’te ünlü şarkıcı Gülben Ergen’le evlendi. 

Erhan Çelik Kimdir?
1977 yılında Ankara, Polatlı‘da doğmuştur. İlkokulu Polatlı’da okudu. Ortaokulu ve liseyi de Polatlı’da bitirdikten sonra üniversitede işletme tahsili gördü. 1996 yılında TGRT Ankara Haber Bürosu’nda polis-adliye, gece muhabiri olarak işe başladı. Daha sonra Reha Muhtar ekibinde Show TV Ankara Haber Bürosu’nda çalıştı. 7 Aralık 2016 yılında şarkıcı Gülben Ergen'le evlendi.
 

Tolga Duğles Kimdir?
Otomotiv sektörü ile tanınan Duğles ailesinin 3. kuşak torunu Tolga Duğles, İzmir'de dedesinin miras bıraktığı şirketin yönetim kurulu başkanlığını yapıyor. Tolga şirketin başına geçtiğinde aile arasında büyük kaos çıkmış. Tolga Duğles'in aynı zamanda evli olduğu ve eşinin de Gülben Ergen'e aşırı derecede benzemesi dikkatlerden kaçmadı.
 

Seren Serengil'den Gülben Ergen Paylaşımı:
 

Ali Yıldırım Kimdir? Erol Evcil Kimdir? Hakan Uzan Kimdir? Mustafa Erdoğan Kimdir? Erhan Çelik Kimdir? Tolga Duğles Kimdir? Seren Serengil Yeşim Salkım
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
TTnet çöktü mü? Modemler çalışmadı internet yok.
TTnet çöktü mü? Modemler çalışmadı internet yok.
Arif V 216 için geri sayım.. İşte yeni fragman
Arif V 216 için geri sayım.. İşte yeni fragman