Gülben Ergen'e "Yeter" dedirttiler

Son günlerde kendisi hakkında yapılan eleştirilere daha fazla dayanamayan Gülben Ergen, sosyal medya hesabından paylaştığı "Yeter" başlıklı yazı ile hissettiklerini anlattı.

Gülben Ergen'e

Son günlerde evli bir iş adamı ile ilişki yaşadığı iddialarıyla eleştiri yağmuruna tutulan Gülben Ergen sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımla isyan etti.

Özel bir magazin haber sitesinde yer alan açıklamalara göre Gülben Ergen, kişisel soyal medya hesabından yaptığı “Yeter” başıklı bir yazıyla hissettiklerini paylaştı.

Gülben Ergen kendisini, eleştirenlere yönelik olarak yaptığı paylaşımda ; “Günlerdir örgütlü, aralıksız bir saldırı altındayım. Hangi ara bir kadını evlat üzerinden acıtabilmek normalleşti bu kadar? Hangi ara sözlü saldırının ötesinde haneye girip, araba bıçaklayacak kadar sevilir oldu şiddet. Ne kadar soğuk ve korkutucu bir durum olduğunu tahmin edebilirsiniz. İşimi özenle yapmaya devam ederek sustum ve bekledim. Yapan bulundu, bilirkişi tarafından kimliği tespit edildi, bunlar günler geceler aldı. Sağlıklı ve dürüst bir diyalog ortamı oluştuğunda benimde edecek bir iki kelamım olur elbet, gerek duyarsam konuşurum. .. Önce hukuk. Adalet terazisi bir tartsın bakalım. Hukuken örgütü bir şekilde, birleşerek suç işleyen herkese “Aile Mahkemesi” , “Sulh Ceza Mahkemesi”,”Savcılıklar” nezninde bu kişiler hakkında gereken kararlar alınmıştır. Alınmaya da devam edecektir. Sevgi ve saygılarımla… Gülben Ergen. “ ifadelerine yer verdi.

Gülben Ergen Kimdir? 

1972 İstanbul doğumlu olan Gülben Ergen, bir dönem yaptığı modellik ve sunuculuk kariyerinin ardından, ilk kez Abayı Yaktım isimli albümü ile müzik piyasasına adım atmıştır. 
Abayı Yaktım isimli albümü ile Kral Tv nüzik ödüllerinde “Yılın Bestesi” ödülünü almaya hak kazanan Ergen, sonraki yıllarda da Uçacaksın, Uzun Yol Şarkıları, Aşk Hiç Bitmez, Sade ve Sadece, Kör Aşık, Merhaba, Kalbimi Koydum, Sen, Durdurun Dünyayı, Hayat Bi Gün, Aşk Hiç Bitmez isimli bir çok albümü de hayranlarının beğenisine sunmuştu.

gülben ergen kimdir gülben ergen
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor