Gülben Ergen'den Tehdit Gibi Paylaşım

Söylentilere göre Gülben Ergen sosyal medya hesabından hakaret suçları ile ilgili hukuk kitapları paylaşarak kendisine hakaret edenlere gönderme yaptı.

Gülben Ergen'den Tehdit Gibi Paylaşım

Özel bir magazin gazetesinde yer alan habere göre; evli iş adamı Tolga Duğles ile aşk yaşadığı son günlerde iddialarıyla magazin gündeminde yer alan Gülben Ergen, konuyla ilgili olarak kendisin hakaret edenlere sosyal medya hesabından tehdit niteliğinde bir gönderme yaptı.

Özel magazin gazetesinde konuyla ilgili olarak yer alan bir diğer habere göre; Yeşim Salkım geçtiğimiz günlerde bir dönem kocası ile adı aşk iddialarına karışan Gülben Ergen için "Türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük ..." demişti. Diğer yandan sunucu Seren Serengil’de bir programda canlı yayında ünlü şarkıcı Gülben İçin, "Bu kadın evli adamlarla sürekli birlikte bu kadını korumayın" sözlerini sarfetmişti.

Ortaya atılan iddalara göre Gülben Ergen, bugün sosyal medya hesabından “hakaret suçları” ile ilgili hukuk hikarplarının görsellerini “dersime çalışıyorum” notuyla paylaştı.

gülben ergen yasemin duğles tolga duğles yasemin duğles kimdir tolga duğles kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Alperen     2017-09-29 Gülben ergen yapicaktin bunu
Hakan Kurt     2017-09-29 Gülben gülben Sen önce bugüne kadar yaptıklarını bir sorgula.. Kendini yargıla.. Topluma nasıl örnek oludğuna bak. Herşey paramı senin için.. O çocuklarına nasıl bir namus kavramı anlatacaksın çok merak ediyorum. Yakışmadı sana.. Bir de ahkam kesme. Utanmıyorsun da. Senin yerinde düzgün birisi olsa Türkiyeyi terkeder veya kendini öldürürdü. Utananlar için
özgür     2017-09-29 Kılıçlar çekiliyor galiba :)) gülbene bak sen
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı