Advert

Gülben Ergen yeni bir programla ekranlara dönüyor

Ortaya atılan iddiaya göre şarkıcı Gülben Ergen yeni bir program ile ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Gülben Ergen yeni bir programla ekranlara dönüyor

Birçok ünlü isimle arasın açılmasına ve halk tarafından eleştiri almasına ragmen yoluna sağlam adımlarla devam eden Gülben Ergen yeni bir projeyle izleyicinin karşınına çıkacak.

Gelen iddialara göre Gülben Ergen Doğuş kulisleri bu haberle çalkalanıyor! "Gülben Ergen NTV ile el sıkıştı! Ergen, kadın haklarıyla ilgili bir program sunacak!"  Tüm yaşananlardan dolayı Ergen reytinglerde nasıl bir sonuça ulaşır orası ise ayrı bir merak konusu.

Gülben Ergen Kimdir?
25 Ağustos 1972’de Mazhar ve Gülser Ergen’in kızı olarak İstanbul, Erenköy'de doğdu. İlkokuldan sonra Erenköy Kız Lisesi’nde orta öğrenimini tamamlayan Ergen, lise öğrenimini ise Kadıköy Ticaret Lisesi’nde bitirdi.

Ergen, 1987’de lise 2. sınıftayken katıldığı Sinema Yıldızı Yarışması’nda 2. seçildi. Hürriyet Gazetesi tarafından düzenlenen bu yarışma sayesinde tanınan bir yüz haline gelen Ergen, liseyi bitirdikten sonra mankenlik yapmaya başladı.

Ortaokulu Erenköy Kız Lisesinde, liseyi de Kadıköy Ticaret Lisesinde okuyan Ergen, liseyi bitirdikten sonra sanat kariyerinin ilk adımlarını atmış. Konservatuvar eğitimi almamasına rağmen sadece aldığı özel eğitim ve kurslar ile eksikliğini tamamlayan Ergen, bu alanda başarılı bir çıkış yaptı.

Gülben Ergen Gülben Ergen'in yeni işi Gülben Ergen yeni projeyle ekranlara dönüyor Gülben Ergen'ın yeni programı Gülben Ergen programları
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Kesintisiz Ulaşım Devam Ediyor
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu
Yolcu otobüsü şarampole devrildi. Yolcular savruldu