Gülben Ergen Eleştirileri Yeşim Salkım'a İşine Yaradı

Söylentilere göre Gülben Ergen'e yaptığı eleştiriler il gündemden düşmeyen Yeşim Salkım, Seçkin Piriler ile birlikte eleştiri konulu bir magazin programı sunacak.

Gülben Ergen Eleştirileri Yeşim Salkım'a İşine Yaradı

Son günlerde adı evli iş adamı ile aşk iddialarına karışan Gülben Ergen’e söylediği ağır sözlerle gündemden düşmeyen Yeşim Salkım’ın tüm bu yaşananların ardından magazin programı sunacağı iddia edildi.

Özel bir magazin haber gazetesinde yer alan habere göre; Gülben Ergen’e söylediği “o Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük ..." sözleri ile anılan sanatçı Yeşim Salkım’ın sunucu Seçkin Piriler ile birlikte eleştiri konulu bir magazin programı sunacağı iddia edildi.

Söylentilere göre bu haberi sosyal medya kullanıcıları “Gülben Ergen yüzünden işini kaybeden Yeşim Salkım yüne Gülben Ergen’e yaptığı eleştiriler sayesinde işe alındı” şeklinde yorumlandı.

Yeşim Salkım Kimdir?

1968 İstanbul doğumlu olan Yeşim Salkım, eğitim hayatını İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Klasik Türk Sanat Müziği Bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. İlk albümünü 1993’te çıkaran sanatçı, müzik kariyerinin yanı sıra ilk olarak 1996 yılında Eşkıya filminde rol alarak oyunculuk hayatına adım atmıştır.

Oyunculuğu ile birçok ödüle layık görülen Salkım, sonraki yıllarda da Ateş Dansı, Fosforlu Cevriye, Vizontele, Şarkıcı, Seher Vakti,  Deli Mavi,  Babam Çok Değişti Anne,  Sessiz Gemiler  dizilerinde de rol almıştır.

Seçkin Piriler Kimdir?

1980 İstanbul doğumlu olan Seçkin Piriler, katıldığı “Elite Model Look” yarışmasında elde ettiği ikincilik derecesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Kısa bir modellik yapan Piriler, müzik hayatına ise ilk kez çıkardığı “Kırmızı Pabuçlar” isimli albüm çalışması ile adım attı.

Oyunculukta yapan Seçkin Piriler Çılgın Dershane , Şeytan, Maskeli Beşler: İntikam Peşinde gibi birçok başarılı dizi ve film projesinde yer aldı.

yeşim salkım gülben ergen yasemin duğles tolga duğles erhan çelik
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor