Gülben Ergen Çocuklar Gülsün Diye projesinden çıkarıldı

Son günlerde hakkında ortaya atılan skandal iddialar sonrası Milli Eğitim Bakanlığı Gülben Ergen ile yürüttükleri Çocuklar Gülsün Diye projesinin protokolünü iptal etti.

Gülben Ergen Çocuklar Gülsün Diye projesinden çıkarıldı

Milli Eğitim Bakanlığı ünlü sanatçı Gülben Ergen ile ilgili olarak on dönemlerde medyaya yansıyan olaylardan sonra Ergen ile ortak olarak yürüttükleri projeyi iptal etti.

Günlerdir magazin gündeminden düşmeyen ve başta sanat camiası olmak üzere birçok kesimden tepki alan Gülben Ergen’in yasak aşk skandalına bir veto da Milli Eğitim Bakanlığı’ndan geldi.

İddialara göre Milli Eğitim Bakanlığı sanatçı Gülben Ergen ile birlikte ortaklaşa yürüttükleri Çocuklar Gülsün Diye Derneği ile yapılan protokolü iptal etti.

Kulis söylentilerine göre ise; Milli Eğitim Bakanlığı’nın protokol iptal kararını vermesinde sanatçı Gülben Ergen’in evli olduğu dönemlerde İzmir Karabağlar’da bulunan bir anaokulunun açılış töreninde çeklin görüntülerde Tolga Duğles ile yan yana görülmesi etkili oldu.

Konuya ilişkin olarak ortaya atılan bir diğer iddaya göre bakanlık kaynakları sanatçı Gülben Ergen ile ilgili skandalların ortaya çıkması ile birlikte eş zamanlı iptal edilen protokole gerekçe olarak söz konusu derneği daha önce imzalanan şartnamedeki sorumlulukların yerine getirilmeme ve gereken raporlamaların yapılmaması durumunu gösterdi.

Gülben Ergen Kimdir? 

1972 İstanbul doğumlu olan Gülben Ergen, bir dönem yaptığı modellik ve sunuculuk kariyerinin ardından, ilk kez Abayı Yaktım isimli albümü ile müzik piyasasına adım atmıştır.

Abayı Yaktım isimli albümü ile Kral Tv nüzik ödüllerinde “Yılın Bestesi” ödülünü almaya hak kazanan Ergen, sonraki yıllarda da Uçacaksın, Uzun Yol Şarkıları, Aşk Hiç Bitmez, Sade ve Sadece, Kör Aşık, Merhaba, Kalbimi Koydum, Sen, Durdurun Dünyayı, Hayat Bi Gün, Aşk Hiç Bitmez isimli bir çok albümü de hayranlarının beğenisine sunmuştu.

Müzik kariyerini yanı sıra oyunculuk kabiliyeti olan Gülben Ergen ilk olarak rol aldığı Dadı dizisi ile oyunculuk hayatına adım atmıştır.

çocuklar güldün diye çocuklar gülsün diye projesi milli eğitim bakanlığı gülben ergen tolga duğles
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor