Gülben Ergen boş koltuklara konser verdi

Son zamanlarda magazin gündeminden düşmek bilmeyen güzel şarkıcı Gülben Ergen’in konserine kimse gelmedi.

Gülben Ergen boş koltuklara konser verdi

Son zamanlarda magazin gündeminden düşmek bilmeyen güzel şarkıcı Gülben Ergen’in konserine kimse gelmedi. Biranda magazin gündemine aldatma ve aşk iddialarıyla düşen Gülben Ergen’in bu durumu iş hayatına yansıdı.

Erhan Çelik'i evli iş adamıyla aldattığı haberleriyle magazin gündeminden düşmeyen Gülben Ergen'in konserinde koltuklar bomboş kaldı.

Gülben Ergen'in eski eşi Erhan Çelik'i evli iş adamı Tolga Duğles ile aldattığı haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Bu haberlerin ardından imajı sarsılan ünlü şarkıcının konserinde koltuklar bomboş kaldı. 
 
Gülben Ergen'in dün gece Zorlu Center'da verdiği konser basına kapalı olarak gerçekleşmişti. Konserde, "Biletlerin tümü satıldı." denmesine rağmen Ergen'in boş koltuklara konser verdiği görüldü.

Yeşim Salkım ve Seren Serengil'in bir araya gelip Gülben Ergen'in daha önce pek çok yuva yıktığını iddia etmesi üzerine ünlü şarkıcı magazin gündemine bomba gibi düştü. Bunların üzerine son eşi Erhan Çelik'i de evli iş adamı Tolga Duğles ile aldattığı iddia edilmişti. Bu durum karşısında Ergen sosyal medya'nında gündem konusu oldu.

Gülben Ergen Gülben Ergen konseri Gülben Ergen zor günler geçiyor Konser Erhan Çelik Tolga Duğles Zorlu Center
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor