Göz6 Şampiyonu Berna ve Erdi Survivor 2017'ye katılacak

Göz6 Evinden Survivor 2017 yarışmasına katılacak 2 isimde belli oldu. Yapılan büyük finalle birlikte Dominik adasına gidecek 2 isim açıklandı.

Göz6 Şampiyonu Berna ve Erdi Survivor 2017'ye katılacak

Tv8 ekranlarından yayınlanan ve Survivor'e katılacak son 2 yarışmacının belirleneceği Göz6 programında final gecesi yapıldı. Yapılan gecede kızlar evinden ve erkekler evinden sms ile şampiyon olan isimler belli oldu.

Kızlar evinden Ecem ile Berna'nın erkekler evindense Bulut ile Erdi'nin sms oylamasında karşı karşıya geldiği final gecesinde şampiyon isimler belli oldu. Kızlar evinde oylamayı kazanan isim Berna olurken, erkekler evinde kazanan isimse Erdi oldu. 
Böylelikle 21 Ocak Cumartesi günü başlayacak olan Survivor 2017'nin gönüllüler takımında yer alacak 2 isim Berna ve Erdi olmuş oldu.

Berna Keklikler Kimdir:
Göz6 Evinin hırçın ve naif kızı Berna Keklikler, aldığı bir çok yarışmayla finale kadar yükselirken, kimi zaman eleme potasından dönmüş Almanya doğumlu 27 yaşında ve modellikle uğraşan bir isim. Ailesi Almanya'da olduğu için İstanbul'da kız kardeşinin evinde kalan Berna Keklikler, 1.76 cm boyunda ve 61 kiloyla yarıştı. Ayrıca Miss Turkuaz Germany - 2011 Güzeli olarakta nam yapmış bir isim.

Erdi Ünver Kimdir:
Yarışmanın deli dolu ismi 28 Yaşında ve aslan Kırıkkaleli olan Erdi Ünver, İstanbul Bayrampaşa'da yaşamakta ve Gümrük Komisyonculuğu yapmakta. Hırçın ve sivri tavırlarıyla dikkat çeken Erdi, yarışmada Zeyd ile birlikte hareket ederek Bulut, Ramazan, Fatih ve Samed isimlerine karşı gelişi meydan okumalarıyla dikkat çekti. 
Rakiplerinin aksine spor yapmayan ama asla atar yapmaktan geri kalmayan bir yapıya sahip olan Erdi, son zamanlarda kızlar evinde Filiz ile olan yakınlığını daha da ilerletmesiyle de izleyicinin beğenisini kazanmayı başardı.

göz6 Göz6 final Göz6 Finalistleri Göz6 Erdi Göz6 Berna Survivor 2017 Survivor 2017 Berna Survivor 2017 Berna Keklikler Survivor 2017 Erdi Survivor 2017 Erdi Ünver Göz6 Erdi Ünver Göz6 Berna Keklikler Berna Keklikler Kimdir Er
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
meliku     2017-01-07 erdiyi .......bayrambaşa .................
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Galatasaray 21.şampiyonluğu böyle kutluyor
Galatasaray 21.şampiyonluğu böyle kutluyor
Flaş gelişme ! Fenerbahçe finalde
Flaş gelişme ! Fenerbahçe finalde