Advert

Göz6 evinde Berna ile Serenay kapıştı

Tv8'de yayınlanan Göz6 yarışma programında kızlar evinde bulunan Serenay Satıroğlu ile Berna Keklikler arasında gergin anlar yaşandı.

Göz6 evinde Berna ile Serenay kapıştı

Göz6 yarışmasında Serenay'ın evin içerisinde iken devamlı problemlerini anlatıyor olmasından ötürü rahatsızlık duyan Berna Keklikler, ev arkadaşıyla tartıştı. Survivor için hayranlarından destek isteyen sonrasında da salondaki koltuğa uzanarak şekemleme yapan Berna Keklikler, Senay'ın gürültülü konuşması ve tavırlarına tepki gösterdi.

Berna'dan tepki
"Zorla ses çıkarmak zorundamısın?" diyerek ilk tepkisini dile getiren Berna, "İnsan burada uzanıp dinlenmeye çalışırken insan ordan atlarmı" şeklinde serzenişte bulundu. 
Serenay'ın "Dikkat etmedim. Çikolata yiyip oturacağım" diye cevap vermesi üzerine "Sinir oluyorum sana bazen" diye cevap veren Berna Keklikler, "Uykuna çare bulamadın diye bana tavır yapma. Beni rahatsız etme" şeklinde cümleler kurdu.

"Art niyetlisin"
İkili arasındaki gerginlik ilerleyen dakikalarda da sürdü. Serenay'ın "Berna sen niye bugün bana karşı böylesin" diye sorusuna "Sen anlayana kadar seninle konuşmayacağım. Seninle konuşmak istemiyorum. Bu saatten sonra bana karşı doğru konuş. Ağzından çıkanı kulağın duysun. İstediğin gibi de davranamazsın bana. Senin derdini çekmek zorunda değilim. Benim asabımı da bozma, canımı da sıkma. Sakın benimle uğraşma. Ben yatarken yanımdan pata küte geçiyorsan bunu art niyetli değerlendiririm" şeklinde çıkıştı.

Serenay ağladı
Serenay, "Ben hastayım. Uykusuzluk hastasıyım. Uyuyamıyorum. Migrenim tutuyor. Çok sıkıntım var. Sinirlerim bozuk. Uykusuzluk sinirlerimi laçka etti" deyince Berna, "Sen hastalık hastasısın o zaman" şeklinde tepki gösterdi. Serenay, sinirlerinin bozuk olduğunu tekrarlarken gözyaşlarına da hakim olamadı.

Haber: Ceren ŞİRİN

Göz6 Tv8 Berna Keklikler Serenay Satıroğlu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzonspor son dakika.. Damien Da Silva Trabzon’da
Trabzonspor son dakika.. Damien Da Silva Trabzon’da
Kayseri son dakika .. AKP İl Başkanı Hasyüncü'den önemli açıklama
Kayseri son dakika .. AKP İl Başkanı Hasyüncü'den önemli açıklama