Görkem Sevindik (Keşanlı) Söz Dizisi'nden Ayrıldı Mı ?

Star Tv'nn sevilen ve izlenilen dizisi Söz'ün 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölüm fragmanında Keşanlı Mücahit rolünü üstlenen Görkem Sevindik'in şehit olduğu düşüncesi belirdi. Peki Görkem Sevindik, Söz dizisinden ayrıldı mı?

Görkem Sevindik (Keşanlı) Söz Dizisi'nden Ayrıldı Mı ?

Yeni sezonla birlikte seyircisine ''Merhaba'' diyen Söz Dizisi'nin gelecek hafta yayınlanacak olan 14. Bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanda Görkem Sevindik'in canlandırdığı Keşanlı Üstçavuş Mücahit Serdengeçti'nin şehit olduğu gözlendi.

Kayseritempo.org haber sitesinin magazin saervisince düzenlenen bilgilere göre Pazartesi günü akşam ekranlara gelen Söz Dizisi'nin 13. bölüm nefesleri kesti. Star Tv'de yayınlanan ve yapımcılığını TIMS&B'ın üstlendiği senaryosunu Ethem Özışık'ın yazdığı, yönetmenliğini Yağız Alp Akaydın'ın yaptığı, başrollerinde Tolga Sarıtaş (Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu), Cihan Ünal (Büyük Bey), Serhat Kılıç (Çolak), Aybüke Pusat (Bahar Kutlu), Mehmet Özgür (Agah), Meriç Aral (Eylem Mercier), Nihat Sarıkaya (Yarbay Erdem Korkmaz) Atakan Arslan (Üsteğmen Zafer Yaman) Burak Sevinç (Üstçavuş Fethi Kulaksız), Doğukan Polat (Aşık), Görkem Sevindik (Üstçavuş Mücahit Serdengeçti) Mustafa Yıldıran (Başçavuş Ali Haydar Bozdağ), Erdem Vurdem (Başçavuş Ateş Acar), Aytaç Şaşmaz (Uzman Çavuş Feyzullah Altıparmak) Nil Günal (Güler Korkmaz) Ece Okay (Funda Kutlu), Melissa Yıldırmer (Fatma Bozdağ), İlayda Ildır (Nazlı Korkmaz) gibi isimlerin rol adlığı dizinin 14. bölüm fragmanında bir askerin şehit olduğu paylaşılıyor. Bu bilginin hemen ardından Üstçavuş Mücahit Serdengeçti 'nin görüntüsünün paylaşılması akıllarda Görkem Sevindik'in canlandırdığı bu karakterin diziden ayrılığını akıllara getiriyor.

SÖZ DİZİSİ 13. BÖLÜM ÖZETİ
Çolak’ın diğer teröristler tarafından kaçırılmaya çalışılacağının istihbaratını alan tim güvenlik önlemlerini arttırmaya başlayacak. Çolak’ın tutulduğu dağ evine giden onlarca terörist birer birer etkisiz hale getirilirken nakil işlemleri görevi de yine aynı time verilecek. Jandarmanın resmi araçlarına eşlik edecek olan tim Çolak’ı başka bir bölgeye götürürken yolda pusu ile karşı karşıya kalacak. Sis bombalarının kullanıldığı saldırıda keskin nişancıların açtığı ilk ateşte konvoydaki askerlerden biri yaralanacak. Aracından inerek saldırıya anında karşılık veren Yavuz ve diğerleri teröristler savurmaya çalışacak. Yaralanan askerin hayatını kaybedip kaybetmeyeceği ise gelecek bölümde ortaya çıkacak. Askerin tedavi altına alınabilmesi için elinden geleni yapan Yavuz ise bir yandan da Çolak’ı diğerlerine kaptırmamaya çalışacak.


 


GÖRKEM SEVİNDİK KİMDİR?
Görkem Sevindik 17 Ekim 1986 tarihinde Adana'da doğmuştur. Eğitim öğretim hayatını burada tamamlayan Görkem Sevindik’in en büyük hayali ise oyuncu olmaktı. Sinema ve tiyatroculuk için içerisinde inanılmaz bir sevgi besleyen Görkem çok disiplinli ve çok çalışkan birisiydi ve idealleri vardı bu ideallerinin peşinden koşarak İstanbulun yolunu tuttu ve burada çabalamaya uğraşmaya başladı. Ardından Görkem Sevindik msm ye katıldı. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim almaya başladı.
Kendisini yavaş yavaş geliştirmeye başlayan Görkem Sevindik takip eden yıllarda Uğur Uludağın tiyatro ekibine katıldı buradada çalışmalarına ve egitimine devam ederek kendisini geliştirmeyi sürdürdü. Bu tiyatro ekibinde küçük rollerde kendini gösterme şansını bulan Görkem Sevindik ilerleyen zamanlarda kendisini kanıtlamak adına Best Model yarışmasına katıldı fakat burada çok büyük bir başarı elde edemeyen Görkem Sevindik tekrar ideallerinin peşinde koşmaya devam ederek tiyatro ve sinema oyuncusu olmak için çabaladı.

Söz Dizisi Söz Dizisi Mücahit Söz Dizisi üst teğmen mücahit mücahit görkem sevindik söz dizisi görkem sevindik söz 14. bölüm söz söz dizisi 14. bölüm mücahit komutan öldü mü görkem sevindik öldü mü görkem sevindik söz dizisin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı