Gaziantep'te terör saldırısı.. Emniyet binası önünde çatışma

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'ne terör saldırısı düzenlendi. Canlı bomba saldırısı polislerin dikkati sayesinde önlendi. 1 terörist öldürüldü 1 polis yaralı.

Gaziantep'te terör saldırısı.. Emniyet binası önünde çatışma

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'ne terör saldırısı gerçekleştirildi. Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'ne 3 teröristin saldırdığı ve canlı bombanın emniyet binası içerisine girerek bombayı patlatma planı gerçekleşmedi.

Edinilen bilgilere göre; 3 terörist, Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'ne saldırdı. Emniyet Müdürlüğü binası önüne gelen teröristler, polisin duyarlı davranışı sonrasında tespit edildi. Polis ile teröristler arasında çatışma yaşandı. 50-60 karşılıklı kurşun sıkma olayı sonrasında 1 terörist öldürülürken 1 polisimiz de yaralandı.

Olay yerine emniyet güçlerimizin desteği sonrasında 1 terörist kaçarken 1 terörist de emniyet müdürlüğü otoparkı içerisinde kıstırıldı ve yakalanmak üzere. Diğer bir terörist de olay yerinden kaçtı. Canlı bombanın etkisiz hale getirilmesi neticesinde büyük bir facianın önüne geçmiş durumda. Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı polisler, olay yerinden kaçan teröristin de yakalanması için operasyon düzenliyor.

Gaziantep Valiliği ve Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nden olayla ilgili açıklama yapılması bekleniyor.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü Polis Terör saldırısı Terörist
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Orhan gul     2017-01-10 Receb Mamur fabrikalar kurdu kayserispor sırtından zengin oldu kayserispor batırdı Allahtan korkmayanlar öte tarafta verirler hesabı mamur
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Erdoğan seçilirse Başkan Yardımcıları kim olacak
Erdoğan seçilirse Başkan Yardımcıları kim olacak
Erü'de Neler Oluyor ?
Erü'de Neler Oluyor ?