Galaxy X teknik özellikleri ve fiyatı belli oldu

Teknoloji devi Samsung’un yeni akıllı cihazının ismi ve teknik özellikleri belli oldu.

Galaxy X teknik özellikleri ve fiyatı belli oldu

Geçtiğimiz aylarda katlanabilir ekran patenti alan Samsung tarafından yapılan açıklama ile bu proje resmiyet kazandı. Şirkete yakın kaynaklara dayandırılan iddialar göre, söz konusu modelin adı Galaxy X olacak. Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung katlanabilir telefon modelleri için geri sayıma geçti. Bir süredir iddiadan ibaret olan bu haberler geçtiğimiz hafta Samsung'dan yapılan açıklama ile resmiyet kazanmıştı. Şirkete yakın kaynaklara dayandırılan iddialar göre, söz konusu modelin adı Galaxy X olacak.

Galaxy X Özellikleri ve fiyatı
Güney Kore medyasında yer alan söylentiye göre katlanır akıllı telefonlar normalde 5-inç boyutunda olacak. Daha büyük ekrana ihtiyaç duyan kişiler telefonun katlanabilmesi sayesinde 7-inç boyutunda bir tablete dönüştürebilecek.
 
Böylelikle cebinizdeki telefon aynı zamanda bir tablet halini alacak. Ortaya çıkan bilgilere göre Samsung, Project Valley adını verdiği katlanır akıllı telefon projesini kendi işlemcileri yerine Qualcomm'un Snapdragon 620 ve 820 işlemcileriyle test ediyor. Ayrıca katlanır ilk akıllı telefonun 3GB RAM ile geleceği de söylentiler arasında. Samsung'un katlanabilir akıllı telefonları 2018'de raflardaki yerini alacak. Diğer yandan cihazın fiyatı henüz resmiyet kazanmış durumda değil.

Galaxy X teknik özellikleri Samsung Galaxy X teknik özellikleri Galaxy X fiyatı Samsung Galaxy X fiyatı Galaxy X ne zaman Türkiye'ye gelecek
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı