Galaxy Note 8 'de Ekran Görüntüsü Alma Yöntemleri

Galaxy Note 8 'de ana ekran tuşu olmaması nedeniyle nasıl ekran görüntüsü alacaklarını merak eden kullanıcılara üç pratik yöntem sunuldu.

Galaxy Note 8 'de Ekran Görüntüsü Alma Yöntemleri

Teknoloji devi Samsung yeni akıllı telefon modeli, Galaxy Note 8 ‘i Eylül ayı içerisinde kullanıcıların hizmetine sunmaya başlayacak.

Galaxy Unpacked etkinliğinde lansmanı yapılan ve Eylül ayı içerisinde kullanıcıların hizmetine sunulacak olan Galaxy Note 8’in muhteşem teknik özelliklerinin yanı sıra fiziksel özellikleri arasında ana ekran tuşunun yer almaması kullanıcıları şaşırttı.

Cihazda ana ekran tuşu bulunmadığının belirtilmesinden sonra nasıl ekran görüntüsü alınacağı kullanıcılar tarafından cihaza ilişkin olarak en çok merak edilen konular arasında yer aldı.

Cihazı inceleme avantajı bulan bazı kullanıcılar ise Galaxy Note 8 de ekran görüntüsü almanın üç yöntemi olduğunu söyledi.

Birinci yöntem cihaz ile birlikte kullanıcıların hizmetine sunulacak olan, S pen kalemini cihazda yer alan yuvasından çıkarak, bunula birlikte ekranda belirecek alacak olan Akıllı Seçim modunu seçerek kalem yardımıyla ekren görüntüsünü alınacak olan yeri seçmek.

İkinci yöntem olarak ise, Tüm akıllı telefonların klasik ekrean görüntüsü alma yollarından birisi olan güç ve ses düğmesine birlikte basmak.

Üçüncü yöntem ise Samsung’un bütün akıllı telefonlarında bulunan avuç içi hareketi özelliğini kullanmak.

Avuç içi hareketi özelliğini aktif harekete getirmek için ise gelişmiş seçenekler bölümünü çalışır hale getirmek gerekiyor.

Bu işlem sonrasında ise kullanıcılara sadece ellerini ekran üzerinde hafifçe kaydırmak kalıyor.

samsung akıllı telefon galaxy note 8 galaxy note 8 ekran görüntüsü nasıl alınır
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı