Furkan Yıldırım Bugünde Bulunamadı Peki Şimdi Ne Olacak

Beşiktaş, Arnavutköy sahilinde 15 Temmuz günü denize giren ve akıntıya kapılarak gözden kaybolan 17 yaşındaki Furkan Yıldırım bugünde bulunamadı. Peki, şimdi ne olacak?

Furkan Yıldırım Bugünde Bulunamadı Peki Şimdi Ne Olacak

Bu sabah saat 09.00 sıralarında İstanbul Boğazının gemi geçişlerine kapatuılmasıyla başlatılan arama kurtarma çalışmalar yine sonuç vermedi. Kuzey Deniz Saha Komutanlığı ekipleri, ROV cihazı destekli bir insansız denizaltı aracı ile olayın meydana geldiği bölge dahil boğaz sularında geniş bir alanda arama çalışmalarını yaptı. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü ile koordineli yürütülen ve dalgıçların da katıldığı çalışmalardan bugün de bir sonuç alınamadı. İstanbul Boğazı saat 15.00'da yeniden transit gemi geçişlerine açıldı.

MİLLETVEKİLİ BAŞÇI FURKAN'IN AİLESİNİ ZİYARET ETTİ
Furkan Yıldırım'ı arama çalışmalarını sahilde babası Memduh annesi Kezban Yıldırım da takip etti. Saat 16.00 sıralarında Ak Parti İstanbul Milletvekili Abdullah Başçı, olayın meydana geldiği yere gelerek aileyi ziyaret etti. Burada basın mensuplarına bir açıklama yapan Abdullah Başçı, çalışmalar hakkında bilgi verdi. AK Parti milletvekili Başçı’nın yaptığı açıklamada Furkan’a yönelik arama kurtarma çalışmaları halen devam etmektedir. Sayın Cumhurbaşkanımız, Sayın Başbakanımız gerekli talimatları verdiler, özellikle Deniz Kuvvetlerimiz, Polisimiz, Kıyı Emniyetimiz yoğun bir arama içerisindeler. Fakat bugüne kadar bir sonuç elde edemedik. Bugün peyderpey deniz trafiği kapatılarak arama geniş bir alanda yapıldı. Ailemizin yanındayız. Devletimiz yapılması gereken ne varsa yapıyor. Ölüsü veya dirisinin bir an önce bulunup çıkması için mücadelemizi veriyoruz dedi.

Furkan Yıldırım Furkan Yıldırım Bulundu mu Yaşında ki Furkan Yıldırım Nerde Kezban Yıldırım Başçı Furkan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı