Furkan Kızılay hayranlarına müjde ekranlara geri dönüyor

Sempatik oyuncu Furkan Kızılay, yaptığı açıklamada her an ekranlara geri dönebileceğini söyledi.

Furkan Kızılay hayranlarına müjde ekranlara geri dönüyor

Ekranların efsane dizisi Çocuklar Duymasın dizisi ile şöhrete kavuşan sempatik oyuncu Furkan Kızılay  ekranlara geri döneceğinin müjdesini verdi.

Özel bir magazin haber sitesinde yer alan habere göre; ekranların efsane dizisi Çocuklar Duymasın’da canlandırdığı Havuç karakteri ile hafızalara kazanan Furkan Kızılay, hayranları tarafından uzun süredir beklenilen müjdeyi verdi.

En son katıldığı 2017 Survivor Ünlüler takımında yer alarak ekranlara gelen Furkan Kızılay oyunculuk hayatı ile ilgili yaptığı açıklamada “ Yeni dizi projesiyle her an ekranlarına geri dönebilirim. Bu sefer alışılmış rollerin dışında bir teklif geldi. Bu rolle birlikte tamamen imajımı değiştirebilirim. Proje netleşince detayları vereceğim.” Diyerek hayranları tarafından uzun süredir beklenilen müjdeyi verdi.

Furkan Kızılay Kimdir?

1990 İstanbul doğumlu olan Furkan Kızılay, oyunculuk hayatına ilk kez, Çocuklar Duymasın’da hayat verdiği Havuç Emre karakteri ile adım atmıştır. O yıllarda Havuç karakteri ile fenomen haline gelen Furkan Kızılay sonraki yıllarda da Emret Komutanım Şah Mat ve Kolpoçino 3. Devre ile Hannas filmlerinde rol almıştır.

Oyunculuk kabiliyetinin yanı sıra güzel bir sese de sahip olan Furkan Kızılay ilk albümü Aşk Sen’den beklediği geri dönüşleri aldıktan sonra hayranlarıyla Herşey Seninle, Karamel Kokun, Ecem, Vura Vura parçalarını da hayranlarının beğenisine sunmuştur. 

Son olarak katıldığı 2017 Survivor Ünlüler takımında yer alarak ekranlara gelen Kızılay ‘ın ne zaman ekranlara geri döneceği hayranları tarafından büyük bir merakla beklenmektedir.

 

çocuklar duymasın furkan kızılay havuç havuç emre furkan kızılay kimdir aşksın sen herşey seninle güzel karamel kokun ecem vura vura emret komutanım şah mat kopaçino 3. devre hannas
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor