Finney kriptolu telefon teknik özellikleri ve fiyatı

Birçok yatırımcının, patronun ve iş adamlarının merakla beklediği üst düzey güvenlik sistemleri bulunan Finney akıllı telefon geliştiriliyor. Peki, bu cihazın teknik özellikleri ve fiyatı nedir?

Finney kriptolu telefon teknik özellikleri ve fiyatı

Kripto borsasından kişiler, kimliklerinin bilinmesini, işlemlerinin takip edilmesini istemezler. Dolayısı ile bu borsaya dahil oldukları cihazların da güvenli olmasını isterler. Bu nedenle Bitcoin’in de desteği ile Finney adında yeni bir üst düzey güvenlikli akıllı telefon üzerinde çalışılıyor.

Finney, temel olarak güvenli bir şekilde kripto para birimlerini saklayabilen, gönderebilen, kripto topluluğundan kişilerin birbirleri ile görüşebildikleri, para gönderip, ödemeler yapılabilen ‘özel’ kişiler için üretilmiş özel bir telefondur.

Finney özellikleri ve fiyatı:
Android’in işlevselliği ve özelliklerine ‘ultra güvenlikli kilitleme zinciri’ ekliyor. Finney, 5.2 inçlik bir ekrana, 8GB RAM’e ve 256GB depolama alanına sahip olacak. Cihazın arkasında 16MP, önünde ise 13 MP üst seviye kameralar bulunacak. Dahası Finney,  IOTA'nın Tangle teknolojisi ile güçlendirilmiş, ölçeklenebilir ve hafif bir bağımsız, kilitli bir ağ oluşturacak. Solarin tarafından üretilen bu üst düzey güvenlik sunan cihazın fiyatı ise 999 dolar. Ayrıca şirket, 799 dolara aynı güvenlik düzeyinde bir bilgisayar üretmeyi de planlıyor. Cihazda dahili bir cüzdan, fiziksel güvenlik doğrulaması ve 3 taraflı kimlik doğrulaması bulunmasının yanı sıra bir de güvenli kaynak paylaşımı bulunacak. 

Finney özellikleri Finney teknik özellikleri Finney fiyatı Kripto Kriptolu telefon Finney cihaz Finney telefon
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı