Filozof Şenol Güneş

Beşiktaş fanatiği Şevkat Yerimdar, efsane teknik direktör Şenol Güneş için filozof yakıştırması yaptı. İşte Şevkat ile Esin'in Beşiktaş idmanından görüntüler..

Filozof Şenol Güneş

Türk futbolunun mihenk taşlarından birisi olan gerek futbolculuğu gerekse teknik direktörlüğü ile hem A Milli futbol takımına hem de Trabzonspor ve Beşiktaş kulübüne önemli başarılar yaşatan Şenol Güneş, Fox Tv'de yayınlanan ve büyük bir keyif ile izlenen Şevkat Yerimdar dizisinde Filozof olarak nitelendirildi.

Filozof Şenol Güneş
Koyu Beşiktaş taraftarı olan Şevkat Yerimdar (Özgürcan Çevik) 8 Eylül 2017 Cumartesi günü yayınlanan bölümünde sevgilisi Esin (Başak Parlak) ile birlikte Beşiktaş antrenmanına gitti. Tel örgülerin arkasından Beşiktaş idmanını izleyen Şevkat, teknik direktör Şenol Güneş'in filozof olduğunu söyledi. Şenol Güneş'in bir maçtan sonra kendisine soru yönelten basın mensubuna verdiği cevap ile filozof olduğunu iddia eden Şevkat Yerimdar, idmanda Necip Uysal ve Lens'e övgüler yağıdırırken Tolgay Arslan'a da pas yüzünden eleştiri getirdi.

Beşiktaş aşığı Şevkat
Arabası Kartal marka olan ve arabasının içini siyah beyaz renklerle donatan, sürekli Beşiktaş tesbihi sallayan, tüm tavuklarının ismini Beşiktaş'ın yabancı futbolcularının ismiyle çağıran Şevkat Yerimdar, siyahbeyazlı kulüpte olan futbolcuların, hangi takımın alt yapısında yetiştiğinden hangi takımlarda oynadığına varana kadar tüm bilgilerine sahip olduğunu da ifade etti.

İşte Şevkat Yerimdar'ın sevgilisi Esin ile birlikte gittiği Beşiktaş antrenmanından görüntüler:

Beşiktaş Şenol Güneş Şevkat Yerimdar Özgürcan Çevik Necip Uysal Filozof Şenol Güneş Jeramein Lens Tolgay Arslan Fox Tv
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı