Filiz Aker’in yeğeni Dora Ercan tüm gerçeği anlattı

Ekranların sevilen oyuncusu ve sunucusu Vatan Şaşmaz’ın ölüm haberinin ardından ortaya çarpıcı iddialar atılmaya devam ediliyor.

Filiz Aker’in yeğeni Dora Ercan tüm gerçeği anlattı

Dün otel odasında ölü olarak bulunan Vatan Şaşmaz ve manken Filiz Aker gündeme bomba gibi düşmesinin ardından Aker’in yeğeni olayla ilgili gerçeği anlattı.

Vatan Şaşmaz'ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker'in yeğeni Dora Ercan Altınbaşak konuştu: "Bugün teyzemle beraber kaldığı otelin kafesinde oturuyorduk. 'Misafirim geldi hemen döneceğim' dedi. Sonra aradım telefonu kapalıydı. Otelin güvenliğiyle birlikte odasına çıktık. Kapı içeriden kitliydi. İçeri girdiğimizde yerde kırmızı gömlekli kotlu bir adam yatıyordu. Onun Vatan olduğunu hemen tahmin ettim. Çünkü teyzemin senelerdir Vatan'a olan platonik bir aşkı var. Vatan onun için bir tutkuydu. Evlenmeden önce bir ilişkileri vardı, Vatan evlendikten sonra ilişki bitti. Onların mevzusu 12 yıllık bir mevzu. Hatta bana hep 'Vatan'la evleneceğim' diyordu. Ben de ona 'Saçmalama Vatan evli' diyordum. Teyzemde tutku halindeydi. Vatan’ın hiçbir suçu yok. Teyzemin bitmeyen bir Vatan aşkı vardı. Teyze saçmalama derdim. "Karısını boşayacak benimle evlenecek" derdi. Neden böyle oldu hiç bilmiyorum. Yerde bir adam yatınca Vatan’a olan aşkını bildiğimden odur dedim. Teyzeme çok üzüldüm ama Vatan’a 10 kat daha üzüldüm" açıklamasında bulundu.

Vatan Şaşmaz Filiz Aker Dora Ercan
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı