Advert

Filiz Aker Vatan Şaşmaz'ı neden öldürdü - Ağabeyi Süleyman açıkladı

Sunucu Vatan Şaşmaz'ı silahla öldüren Filiz Aker'in ağabeyi Süleyman, canlı yayında çok çarpıcı açıklamalar yaptı. Filiz Aker'in neden cinayet işlediğini söyledi.

Filiz Aker Vatan Şaşmaz'ı neden öldürdü - Ağabeyi Süleyman açıkladı

Dün akşam İstanbul'da gerçekleşen cinayette önce sunucu Vatan Şaşmaz'ı ardından da kendisini öldüren eski manken Filiz Aker, Türkiye gündemine oturdu. Oldukça çalkantılı bir yaşm süren Filiz Aker ile ilgili olarak ağabeyi Süleyman, oldukça çarpıcı açıklamalar yaptı.

Ruhsatlı silah...
Fox Tv'de yayınlanan Sen İste Yeter isimli programa 3G bağlantısı ile katılan Filiz Aker'in ağabeyi Süleyman, "Filiz ile ara sıra görüşüyorduk. Maddi konulardan bir bilgi yok. Ruhsatlı silahının olduğunu da bilmiyordum. Medyadan öğrendim" açıklaması yaptı.

Anneleri de öldürülmüş
Büyük ağabeyinin annelerini geçmiş zamanda silahla öldürdüğünü de itiraf eden Filiz Aker'in ağabeyi Süleyman, Filiz Aker ile Vatan Şaşmaz arasında geçmişe dayanan bir ilişki olduğunu ve bu ilişkinin de devam ettiğini ifade ederek, "İlişkileri eskiden varmış. Sonra da devam etmiş. Ancak sonradan nasıl bir ilişkileri vardı bunu bilmiyorum. Demekki ilişkileri devam ediyor ki Vatan, o otele giderek Filiz ile görüşmüş" ifadelerini kullandı.Filiz'in öldürme sebebi
Filiz Aker'in Vatan Şaşmaz'ı öldürmesi ile ilgili olarak da, "Bir erkek, bir bayana ne diye yanaşır? Evlenmek için. Filiz de kendisini paçavra gibi atılmayı sindiremediği için bunu yaptı. Elbette yapılanı doğru bulmuyorum. Filiz'e de Vatan'a da çok yazık oldu" cümleleri kurdu.

Filiz Aker Vatan Şaşmaz Filiz Aker abi Süleyman Filiz Aker cinayet sebebi
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Trabzonspor son dakika.. Damien Da Silva Trabzon’da
Trabzonspor son dakika.. Damien Da Silva Trabzon’da
Kayseri son dakika .. AKP İl Başkanı Hasyüncü'den önemli açıklama
Kayseri son dakika .. AKP İl Başkanı Hasyüncü'den önemli açıklama