Filiz Aker mezarını bile hazırlamış

Filiz Aker'in yeğeni Dora Ercan, Vatan Şaşmaz'ı öldüren teyzesi hakkında flaş açıklamalar yaptı. İşte Dora Ercan'ın sözleri..

Filiz Aker mezarını bile hazırlamış

İstanbul'da bir otelde Vatan Şaşmaz'ı 4 kurşunda sırtından vurarak öldüren eski manken Filiz Aker'in yeğeni Dora Ercan, oldukça çarpıcı açıklamalar yaptı. Dora Ercan, Vatan Şaşmaz ile Filiz Aker'in arasında mevcut bir ilişki olmadığını ancak geçmişte bir ilişki yaşandığını ifade ederek, "Teyzemle Vatan'ın ilişkisi yıllar öncesine dayanıyor. Vatan, askere gitmeden önce ilişkileri vardı. Teyzem Vatan'la evlenmeyi hep çok istedi. Saplantı derecesindeydi" dedi.

Teyzesi Filiz Aker'in bir kaç kez intihara teşebbüs ettiğini de söyleyen Dora Ercan, "Borsada çok yüksek para kaybetti. Teyzem karıncayı bile incitmeyecek bir insandı. Bir ara ilaç kullanıyordu. Yoğun bir antidepresan değildi ama. Uykusuzluk için kullandığı ilaçlardı. Amerika'da evi vardı teyzemin. Oradaki evini sattı, sonra buraya geldi. Teyzem bana yatarımlarından çok bahsetmezdi. Teyzemin bir erkeğe para vereceğini zannetmiyorum. Teyzem lüks yaşamayı severdi. Heralde parasının son kuruşuna kadar otelde kalacak sonra da kafasına sıkacak diye düşünüyordum. Teyzem otelde indirimli kalıyordu, devamlı müşterisi olduğu için. Teyzem garip bir insandı. Birkaç ay önce kendi mezarını yaptırdı. Aile kabristanı yaptırdı. Annemle dayımınkini de yaptırdı. Mezarları Tuzla'da" açıklaması yaptı.

Filiz Aker'in ağabeyinden çarpıcı açıklamalar


Vatan Şaşmaz ile ilgili de konuşan Dora Ercan, "Vatan çok sevdiğim bir arkadaşımdı. Sevilen bir insandı. aynı camiadayız. Nur içinde yatsın. Eşi hamileymiş. Allah eşine, ailesine sabır versin" yorumunda bulundu.

Filiz Aker Dora Ercan Fİliz Aker cinayeti Vatan Şaşmaz cinayeti
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı