FIFA 18 Hacklendi

FIFA serisinin yeni oyunu FIFA 18'in craklenerek torrent sitelerine dağıtıldığı öğrenildi.

FIFA 18 Hacklendi

Futbol tutkunları tarafından oldukça sevilen spor oyunu FIFA’nın  büyük bir merakla beklenilen,yeni oyunu FIFA 18 dün itibariyle hackendiği iddiaları teknoloji gündemine bomba gibi düştü.

Spor severler tarafından sıkı bir şekilde takip edile oyun, ortaya atılan iddialara göre FIFA 18,  piyasaya çıkmasından hemen bir gün sonra, isminin Steampunks olduğu öğrenilen büyük bir hacker gurubu tarafından hacklendi.

Yine spor tutkunları tarafından ortaya atılan iddialara göre Steampunks isimli ünlü  hacker grubu tarafından FIFA 18 in hacklenmesi ile birlikte, spor severler tarafından büyük bir heyecanla beklenilen oyun craklendi ve elde edilen crakler ise hacker grubu tarafından  torrent sitelerine dağıtıldı.

Futbol severler tarafından dünyanın gelmiş geçmiş en iyi spor oyunu olarak nitelendirilen FIFA serisinin var olan diğer bütün oyunlarının da daha öncede yine ünlü Steampunks hacker grubu tarafından ele geçirildiği ancak bu hacklenme işlemini sadece 1 yıl sürdüğü de olaya ilişkin olarak ortaya atılan iddialar arasında yer aldı. 

FIFA oyun serisinin ve FIFA 18’in koruyucuları olarak bilinen, Denuvo ve Electronic Arts tarafından ise henüz bir açıklamada yapılmadığı söylenilirken, ünlü spor oyunun hacklenerek dağıtılma durumunun nasıl sonuçlanacağı ve bu beklenmedik bir anda gerçekleştirilen hacklenme eyleminin oyunun tutkunlarına ve meraklılarına nasıl yansıtılacağı da spor oyunu severler tarafından büyük bir merakla beklenilen konular arasındaki yerini korumaya devam ediyor.

 

pes 2018 pes18 fifa fifa 2018 fifa 18 FIFA FIFA 18
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Konyaspor son dakika.. Rıza Çalımbay'dan galibiyet yorumu
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı