Feyyaz Gözüaçık hedefi böyle açıkladı

Avrupa Şampiyonu Ampute Futbol A Milli Takım oyuncusu Feyyaz Gözüaçık, memleketi Kayseri’de hemşehrileriyle buluştu. Burada açıklamalarda bulunan Gözüaçık, "Görünen hedef 2018 Meksika Dünya Şampiyonası" dedi.

Feyyaz Gözüaçık hedefi böyle açıkladı

Yakın zamanda Avrupa Ampute Futbol A Milli Takımı Avrupa Şampiyonu olan Türk Milli takım oyuncularından Feyyaz Gözüaçık, memleketi Kayseri’ye geldi.

 

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde İl Müdürü Murat Eskici ve beraberindekiler tarafından karşılanan Gözaçık burada tebrikleri kabul etti. Türkiye’nin kenetlenmesini başardıkları için çok mutlu olduğunu ifade eden Gözüaçık, "Takım halinde güzel bir başarı elde ettik. Türkiye’nin kenetlenmesini başardık. Çok güzel seyirciye karşı oynadık. İstanbul’da 2017’de Ampute Futbol A Milli Takımı Avrupa Şampiyonu oldu. Bu takım içinde bulunmaktan gayet mutluyum. Önce ülkemizi daha sonra da Kayserimizi temsil ettiğim için gurur duyuyorum. Bugün de Kayserililer yalnız bırakmadı, hepsine çok teşekkür ediyorum" dedi.


Hedeflerinin önümüzdeki yıl Meksika’da düzenlenecek olan Dünya Şampiyonası olduğunu kaydeden milli oyuncu Gözüaçık, "Bundan sonraki görünen hedef 2018 Meksika Dünya Şampiyonası. Milli takımda olur muyuz bilemem, çünkü her sene değişen bir jenerasyon var. Bireysel olarak da ligler devam ediyor. Kulüp olarak da şampiyon olmamız yönünde hedeflerimiz devam edecek" ifadelerini kullandı.


Feyyaz Gözüaçık, son olarak engelli sporculara tavsiyelerde bulunarak, "Daha iyi çalışmaları gerektiğini düşünüyorum. Yaşamlarını evlerinde sürdürenler varsa onları da spora davet ediyorum" ifadelerini kullandı.

Ampute Milli takım Feyyaz Gözüaçık Murat Eskici
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
EDHO - Deniz Çakır neden ayrıldı - İşte gizli gerçek
EDHO - Deniz Çakır neden ayrıldı - İşte gizli gerçek
Galatasaray transfer haberi
Galatasaray transfer haberi