Fazilet Hanım ve Kızları 18. bölüm fragmanı yayınlandı

Cumartesi akşamları Star TV ekranında yayınlanan Fazilet Hanım ve Kızları 18.bölüm fragmanı yayınlandı.

Fazilet Hanım ve Kızları 18. bölüm fragmanı yayınlandı

Başrollerinde, Nazan Kesal, Deniz Baysal ve Afra Saraçoğlu’nun oynadığı dizide Aşk, dram ve entrika sahneleriyle izleyiciyi ekrana kilitliyor.

Diğer yandan yayınlanan 18.bölüm fragmanın da düğünü basan Selin’in Yasin ile olan evlilik görüntülerinin düğünde yayınlanması damgasını vuracak. Hazım Bey buhaber ile sarsılırken, bebeğinin babası Yasin’in Selin ile evlendiğini gören Ece ise sinir krizleri geçirecek.

Yasin Ece ile yüzleşirken Fazilet Hanım beklenmedik bir kazaya neden olacak. Selin evi terk ederek Yasin yerleşirken Ece kazaya sebep olan kişinin Fazilet Hanım olduğunu itiraf edecek ve Fazilet Hanım gözaltına alınacak.


Fazilet Hanım ve Kızları 17. Bölümde Yaşananlar:
Yayınlanan 17. Son bölümde Ece, Yasin’in annesinden aldığı darbeler sonucu bebeğini kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalmıştı. Bu olay sonuç Fazilet Hanım’ın Ece’nin Yasin’den hamile olduğunu öğrenmişti. Ece evden kovduğu ablasının düğününe gelmesi içi yalvarmıştı. Kardeşinin ısrarında dayanamayan Hazan’ın düğüne Yağız ile gelmesi ise Sinan’ın kıskançlık krizleri geçirmesine neden olmuştu.

Kendisine tokat atan abasından ve Ece’den intikam almakta kararlı olan Selin ise düğüne hapisten çıkarmak için epey mücadele verdiği Yasin ile el ele gelmişti. Hazan Kerime’nin Yağız ve Yiğit Egeme olan bağlılığının nedenini çözmeye çalışırken,  Sinan ise abisi Yağız ile Hazan konusun da büyük bir yüzleşme yaşamıştı.
 

Fazilet Hanım ve Kızları 18. Bölüm Fragmanını İzlemek İçin Tıklayınız

Fazilet Hanım ve Kızları 17. bölüm Fazilet Hanım ve Kızları 18. bölüm fragmanı Fazilet Hanım ve Kızları 18. bölüm Fazilet Hanım ve Kızları Fazilet Hanım ve Kızları Selin
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı