Facebook ve Instagram çöktü - Neden giriş yapılamıyor

Tüm dünyada milyonlarca kullanıcı olan sosyal paylaşım uygulaması Facebook ve Instagram'a bir saati aşkın süredir erişim yok.

Facebook ve Instagram çöktü - Neden giriş yapılamıyor

Dünyanın farklı bölgelerinden Facebook ve Instagram erişim sorunu yaşanıyor. Çeşitli ülkelerden yüz binlerce kullanıcı Facebook ve Instagram'a giremediklerini dile getirdikleri mesajları özellikle Twitter üzerinden paylaşıyor. Konu Twitter’da da kısa sürede en çok konuşulanlar arasına girmeyi başardı.


Facebook ve Instagram'a giremeyen kullanıcıların ekranında sory (üzgün) hatası veriyor. Sorunun mobil uygulama üzerinden değil, bilgisayarlarda yaşandığı belirtiliyor. Hangi ülkelerin erişimde güçlük yaşadığı henüz netlik kazanmazken, şikâyetlerin daha çok Avustralya, ABD, Filipinler ve Singapur’dan geldiği gözlemleniyor.  Diğer yandan merak edilen sosyal medya platformuna neden giriş yapılmadığı da belli oldu. Gelen son dakika haberine göre Sosyal medya platformu Facebook ve Instagram bakım nedeni ile kapatıldı.

Facebook’a Neden Giriş Yapılmıyor Facebook’a Neden Kapandı Facebook’a Neden Hata Veriyor Facebook’a Ne Zaman Açılacak Facebook
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cenk Tosun'un şampiyon adayı
Cenk Tosun'un şampiyon adayı
Medipol Başakşehir: 1 - Beşiktaş: 0
Medipol Başakşehir: 1 - Beşiktaş: 0