Ezgi Mola Tanınmaz Hale Geldi

Ünlü oyuncu Ezgi Mola yarattığı Maide Teyze karakteri ile pazara girince tanınmadı.

Ezgi Mola Tanınmaz Hale Geldi

Maide Teyze karakterine çektiği videolarla sosyal medya fenomenleri arasına yerleşen Ezgi Mola’yı Maide Teyze olup pazara çıkınca kimse tanıyamadı.

Özel bir haber sitesinde yer alan habere göre;  yarattığı Maide Teyze karakteri ile oldukça beğeni toplayan Ezgi Mola, kılık değiştirip Maide Teyze’ yi pazara çıkarınca oyuncuyu kimse tanıyamadı.

Kısa bir süre önce açtığı  Maide Teyze hesabı ile takipçi sayısı 16 bine ulaşan Mola takipçileri tarafından oldukça beğenilen Maide Teyze’yi ise şu şekilde tanıttı  “ Kabul edin, hepinizin Maide Teyze gibi bir teyzesi var değil mi? Hadi biraz eğlenelim dedik, 4-5 kişi tanıdı, gerisi kim bu manyak diye şaşkınlıkla baktı kesinlikle haklılardı… Peki siz bu teyzeyi nerede görmek istersiniz? Tavsiyeleri ciddi düşüneceğim. Maide Teyze videolarını bundan sonra bu hesaptan izleyebilirsiniz."

Ezgi Mola Kimdir?

1983 İstanbul doğumlu olan Ezgi Mola, eğitim hayatını Akademi İstanbul’da tamamladıktan sonra, Müjdat Gezen Sanat  Merkezi’nde tiyatro eğitimleri almıştır.

Güzel oyuncu Mola’nın televizyon hayatı ile ilk tanışması ise; Karate Can dizisi ile gerçekleşmiştir. Burada sergilediği oyunculuk performansı ile dikkatleri üzerine çekmeye başlayan Mola, sonraki yıllarda da Kocan Kadar Konuş, Celal ile Ceren, Hayatımın Kadınısın, Patron Mutlu Son İstiyor, Hokkabaz, Organize İşler, Dedemin İnsanları, Celal Tan ve Ailesinin Aşırı Acıklı Hikayesi, Sen Aydınlatırsın Geceyi  gibi başarılı filmlerde de rol almıştır.

ezgi mola ezgi mola kimdir maide teyze celal ile ceren hokkabaz şahan gökbakar
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Gamze Özçelik Sosyal Medyada Ne Paylaştı
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor
Bizim Hikaye Dizisinde Her Şey Değişiyor