Esra Erol’da Adana Meydan Doğumevi mağdurları hesap sormaya devam ediyor

ATV ekranında hafta için her gün yayınlanan Esra Erol’da Adana Meydan Doğumevi mağdurları hesap sormaya devam ediyor.

Esra Erol’da Adana Meydan Doğumevi mağdurları hesap sormaya devam ediyor

Haftalarca devam eden ve bir bir mağdurların ortaya çıktığı Adana Meydan Doğumevi mağdurları Esra Erol’da hesap sormaya devam ediyor.

Birçok kişinin çocuğunun habersizce başkalarına evlatlık verildiği Adana Meydan Doğumevi skandalı devam ediyor.

Bugün yayınlanan canlı yayında ise, Uğur annesini aramaya devam ederken, Uğur’un amcasının eşi Nigar canlı yayında telefona bağlanarak şok eden açıklamalarda bulundu.

Nigar “Eltim 20’ye yakın çocuk kaybedince bizde son olarak üzülmesin diye başka çocuk evlatlık edinmeye karar verdik. 3 günlük olan Uğur’u annesi çocuğu bize verdi. Uğur’un üzerinde çamaşırı bile yoktu. Annesi yalvardı durumum ortada bakın ne olur çocuğumu alın diye yalvardı” Diğer yandan Esra Erol Uğur’un annesinin ismini sorunca “Zeliha” yanıtını aldı.

Diğer yandan sadece Uğur değil Adana Meydan Doğumevi mağdurlarından biri de dün canlı yayına gelerek çarpıcı açıklamalarda bulundu. “Benim ikizlerim olacaktı fakat daha sonra doğumuma 1 hafta kala doktorum beni başka bir hastaneye götürdü. Apar topar doğuma alındım ve doğumdan çıktıktan sonra çocuklarımı bir daha göremedim. Doktor eşime ikiz değilmiş diğeri eşmiş açıklamasında bulunmuş, diğer çocuğumun ise, öldüğü söylendi. Fakat 2 gün önce aldığım raporda çocuğumun canlı olarak doğduğuna dair rapor verildi” açıklamasında bulundu. 

Esra Erol, sana doğum yaptıran doktorun nerede diye sorduğunda ise, 2014 yılında öldüğünü söyledi. Diğer yandan olaylarla ilgili Sağlık Bakanlığı soruşturma başlatırken, Adana Meydan Doğumevi mağdurları çocuklarını aramaya devam ediyor.

Adana Meydan Doğumevi Adana Meydan Doğumevi skandalı Adana Esra Erol'da Adana Meydan Doğumevi Esra Erol'da DNA şoku DNA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Göztepe Beşiktaş maçı özeti ve golleri
Göztepe Beşiktaş maçı özeti ve golleri
Kayseri son dakika. Kayseri uyuşturucu operasyonu
Kayseri son dakika. Kayseri uyuşturucu operasyonu