Esra Erol’da 33 yıllık sır.. Reşit’in annesi kim?

Esra Erol’da bir gerçek daha gün yüzüne çıktı. DNA testi sonuçlandı. Reşit'in öz annesi Songül mü yoksa Rabia mı? İşte ayrıntılar..

Esra Erol’da 33 yıllık sır.. Reşit’in annesi kim?

Esra Erol'un sunumuyla gerçekleşen programda 33 yıllık büyük sır DNA testi sonrası belli oldu. Atv’de yayınlandıktan sonra bütün Türkiye Reşit’in öz Anne’sinin kim olduğunu merak ediyordu. Reşit’in annesi Songül hanım mı? Rabia hanım mı? Bu soru yanıt buldu,

Canlı yayında..
29 Eylül 2017 tarihinde programa bağlanan Reşit beyin teyzesi Kamuran hanım "ben konuşacağım ama herkes konuşsun eteğindeki taşları döksün ben sonra konuşucam" diyerek bir şeyler bildiğini ima etmişti.
Diğer yandan Esra Erol 29 Eylül 2017 de yayınlanan bölümde Reşit beyi Evlatlık olarak alan Kerime hanım ile kız ATV’de yayınlandıktan sonra bütün ülke Reşit’in öz Anne’sinin kim olduğu konusunda merakla beklemeye başlamasının ardından DNA testi yapılan Reşit’in annesinin kim olduğu bugün açıklandı.

Songül mü Rabia mı?
Merak edilen Reşit'in annesi Songül hanım mı? Rabia hanım mı derken 16 Ekim 2017 tarihinde 33 yıllık sır açığa çıktı ve  DNA testi'nin sonucunu Esra Erol açıkladı. Yıllardır araştırılan sonuca göre Reşit'in ailesi yine belli olmadı. Esra Erol'da bugün yayınlanan programa Songül hanım katılmazken, Rabia hanım eşiyle birlikte programa geldi.

İşte DNA sonucu
Reşit'in "Ben eminim. Songül benim annem" diye ifade ettiği iddiası gerçek olmadı. Esra Erol, zarf içerisinde kendisine gelen DNA testi sonucunu açıkladı. Zarftan çıkan sonuca göre Reşit'in gerçek annesi ne Rabia ne de Songül hanım. Her iki aileden de alınan DNA örneklerinin Reşit ile eşleşmemesi, hem Reşit hem aileler hem de stüdyo içerisinde bulunan kişilerde adeta soğuk duş etkisi yaptı.

Esra Erol’da Reşit Reşit'in annesi kim Reşit'in DNA testi belli oldu mu Esra Erol açıkladı Reşit'in annesi Reşit Reşit’in annesi kim Songül hanım mı Rabia hanım mı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Melikgazi’de kar ekipleri göreve hazır
Melikgazi’de kar ekipleri göreve hazır
Özel Kayseri Osb Teknik Koleji kütüphanesi ile örnek oluyor
Özel Kayseri Osb Teknik Koleji kütüphanesi ile örnek oluyor