Esra Erol ve ATV rakiplerinin gazabına uğradı son karar RTÜK’te

Ekranların sevilen ismi Esra Erol ve ATV rakipleri tarafından şikayet edildi.

Esra Erol ve ATV rakiplerinin gazabına uğradı son karar RTÜK’te

Son olarak RTÜK’ün evlilik programlarını kaldırmasıyla birlikte format değişikliğine giden Esra Erol, yeni programıyla da eleştirilerin hedefi haline geldi İzdivaç programı yapmayıp barıştırma programına başlayan Esra Erol’a kötü haber rakiplerinden geldi.

Esra Erol’la programında evlenen ve araları bozuk olan Caner-Berke çiftini barıştırmaya çalışan Esra Erol’un bu hamlesi rakip kanalları rahatsız etti. Yasağı deldiğini söyleyen rakip kanallar Esra Erol ve ATV’yi şikayet etti. Vatandaşlardan da şikayet alan ATV ve Esra Erol’un durumu ise RTÜK’ün ilk toplantısında netleşecek.

Esra Erol kimdir?
12 Mayıs 1982 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk-orta ve lise öğrenimini Kütahya'da tamamlamıştır. Kız lisesi Çini ve Seramik mezunudur. Üniversitesini Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi üzerinden bitirdi. 
Maltepe Üniversitesi'nden diksiyon-spikerlik kursu alan Esra Erol sonrasında Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı. Kanal D'de "Turkuaz" adlı programı sunan Esra Erol bu program ardından Technology Channel'da Siemens Mobile Kuşak Sunuculığu yaptı. 

Evlilik programı sunmaya Flash Tv 'de "Desti Izdivaç"adlı proğramla başlayan Esra Erol devamında sırasıyla "Esra Erol'la İzdivaç" , "Esra Erol`la Evlen benimle" adlı programları sundu. Ekran yıldızı olmasını sağlayan program ise "Esra Erol'la İzdivaç" programıdır. 2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile sunucusu olduğu programında, canlı yayında evlendi. 23 Temmuz 2011 tarihinde İdris Ali Özbir adında erkek çocuğu oldu. 2015 senesi ATV ekranında "Esra Erol'da" adlı programın sunuculuğunu yapmıştır.

 

Esra Erol Esra Erol RTÜK'te RTÜK ATV ATV kanalı RTÜK'lük oldu Esra Erol kimdir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Şeker hastalığından nasıl kurtulurum
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı
Kırkpınar flaş gelişme.. Hakemler görevden alındı